Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy felejtsek el egy ijesztő...

Hogy felejtsek el egy ijesztő igaz történetet?

Figyelt kérdés
Tegnap egész nap ezt a történetet böngésztem (én hülye pedig tudom hogy ilyentől parázok de magával ragadott a kíváncsiság) és tegnap persze este nehezen aludtam el, nem kellemes érzés fogott el egész nap miután hallottam és még most is néha eszembe jut, másra nem tudok gondolni. Talán azért is, mert annyira szokatlan és ijesztő az egész...de valamimért nem megy ki a fejemből...Hogy tereljem el a gondolataimat kellemesebb dolgokra? Miken gondolkodjak, hogy semmi ijesztőről ne ez jusson eszembe? Most már kicsit jobb talán, nem fog el rossz érzés de még néha felugrik...

2022. aug. 15. 12:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

MÁr kicsit jobb amúgy, próbálok nem rá gondolni és máshova terelni a gondolataimat.


Lehet, hogy nem véletlenül kellett ezt a történetet elolvasnod...

Lehet, bár mindenféle történetet szoktam amúgy olvasni így nem hiszem hogy ez sorshoz kötött, mert nem igazán vonz a barlangászat :D

2022. aug. 15. 12:59
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Kiskamasz koromban kb együtt keltem és feküdtem ezzel a érzéssel, mivel én is néztem/olvastam mindent amit nem kellett volna :D Nekem az segített ha minél jobban utánajártam, és annyiszor tértem vissza a számomra megrázó részekhez, vagy addig bámultam a számomra ijesztő képeket, amíg rájuk nem untam. Egy idő után már nem voltak ijesztőek. Az alvás is sokat segít az ilyenek feldolgozásában, szóval aludj sokat :) Érdekes jelenség ez amúgy, mikor az ember testét áthatja az a nyomasztó érzés, és a félelem, mégis képes felülírni a kíváncsiság, és csak olvas tovább.
2022. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12.Ez is megoldás lehet :).
2022. aug. 15. 13:08
 14/19 anonim ***** válasza:

10-es!

Hülyeségből írtam.

2022. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kitalált történetek.


Itt pl. van pár videó, ami lehet, hogy érdekelhet.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..

2022. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor ne nézz ilyeneket. Nézz egy vígjátékot. Félned felesleges, amíg nem mész barlangba. De ez valami para történet? Mert akkor engem is érdekelne.
2022. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16.Mint írtam magával ragadott a kíváncsiság és valahogy ez történt, emberek vagyunk...kötetünk el hibákat, te még sosem hibáztál? Tudom hogy felesleges félnem de nem a barlan a lényeg hanem maga a történet ahogyan történt. Amúgy igen eléggé para.
2022. aug. 15. 15:15
 18/19 A kérdező kommentje:

Na jó elmondom, mi volt az.

Nutty putty cave accident. Keressetek utána, nem írom le mert előjönne újra a dolog. :D Azóta jobban vagyok, sikerült elterelni a figyelmemet.

2022. aug. 15. 15:22
 19/19 anonim ***** válasza:
Jézus ezt ismerem... most előjöttek a csodálatos emlékek róla :') Tényleg elég para. Ez volt az egyik olyan baleset aminek az olvasása után eldöntöttem hogy NEM megyek barlangászni.
2022. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!