Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találhatnék olyan embert/csalá...

Találhatnék olyan embert/családot, aki tényleg megérdemel egy ilyen ajándékot?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtam rajta, hogy a jövőben, amikor majd elköltözünk, akkor mivel nem leszünk rászorulva az árára, a házunkat, amiben most élünk, odaajándékozzuk olyannak, aki rászorul. Mi ezt tényleg nagyon szívesen tennénk, jobb lenne sokkal nekünk, mint eladni. Csakhogy fogalmam sincs hogy lehet-e találni megfelelő embert, aki tényleg megérdemli. Értem ezalatt, hogy nem tudná megtenni, hogy vesz egy házat, illetve nem adná el rögtön... Olyannak szeretném, aki TÉNYLEG rászorul. Szerintetek a mai világban ez lehetséges? Ha igen, hogyan?
2022. aug. 17. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen ismerned kell ahhoz, hogy tudd, megérdemli -e. Nagyon nehéz ismeretlen emberek között keresni. Az én ismerettségi körömben most nincs ilyen ember.

Mondjuk én nem adnám oda, inkább úgy, hogy 1évig ingyen lakhat benne. Aztán meg lehet hosszabbítani, ha úgy alakul.

2022. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Hát, ha bízol benne, keresd meg Böjte Csabát, vagy a Máltai szeretetszolgálatot ezzel a nemes felajánlással! Vagy a SZOCSOMA-t, ha cigány is megérdemelhet ilyesmit.
2022. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

"Értem ezalatt, hogy nem tudná megtenni, hogy vesz egy házat, illetve nem adná el rögtön..."

Ez szinte mindenkire igaz.

Ha ilyen adományozó hirdetést feladnál, másodpercenként érkeznének a kommentek, egymást túllicitálva hogy kinek hány gyereke van és megmentené a családot a ház.

Na de az ilyen érdemli meg, aki bevállal 15 gyereket a csupasz seggére?

Olyan aki valóban megérdemli nem száll versenybe se. Pl szerintem aki megérdemli; hányazott sorsú gyerektelen állatmentő.

Szerintem döntsd el milyen kritériumoknak kell megfelelni és keress ismerősi körben olyat

2022. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Hahhahahaha.
2022. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ők tudnak segíteni: [link]
2022. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

"Értem ezalatt, hogy nem tudná megtenni, hogy vesz egy házat"


Ez kb a fél országra igaz.

2022. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább valamilyen alapítványban gondolkodnék, semmint magánszemélyben.
2022. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%
Bohóc a kérdező, nincs neki semmilyen háza, nemhogy elajándékozandó háza.
2022. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Gratulálok az ötletedhez. Szerintem vedd fel a helyi családsegítővel a kapcsolatot.
2022. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
családsegítő, böjte... csupa jó ötletek. biztos valaki tisztességes, becsületes, szorgalmas ember fog jelentkezni, egyenesen egy dickens-regényből. vagy van ilyen az ismeretségi körödben, vagy 99%os valószínűséggel elátkoznak a volt szomszédaid egy életre, mert valami alkoholista, drogos, húszgyerekes, bűnöző, stb.... (szárnyalhat a fantázia) pereputty sírja be magát oda... ismerek olyan családot, ahol a nő egyedül neveli a két gyerekét, és igen, ők ezerszázalékosan megérdemelnének egy jó minőségű, belvárosi lakást a kis tanya helyett ahol laknak, de ők lennének a legutolsók akik jelentkeznek egy ilyenre. van egy extra lakásunk nekünk is, de hiába kapnak tőlünk rengeteg mindent, a lakást sose ajánlottuk fel, tudjuk hogy csak megbántanánk vele.
2022. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!