Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Totálisan kikészítem magam a...

Totálisan kikészítem magam a mi van ha… gondolataimmal. Valaki tegyen már helyre?!

Figyelt kérdés

Annyi igazából, hogy találkoztam egy fiúval és meggyőződésem, hogy küldte a jeleket. Viszont tudni kell, hogy én 100% érzéketlen vagyok e téren, ami azt jelenti, hogy mindig elbizonytalanodok, hogy csak én képzelem bele.

Rajta kattog az agyam már órák óta és nem tudom kiverni a fejemből. Valaki lenne szíves megmondani az alábbiak alapján, hogy akarhatott-e valamit?

Először teljesen tárgyilagos volt, de mindemellett illedelmes. Aztán volt egy szituáció, amikor halványan elmosolyodott, viszont utána ennyi. Többet nem mosolygott rám, viszont volt, hogy nézett. Ahogy emlékszem mikor ránéztem, akkor pont engem nézett és nézett tovább utána is, hogy ránéztem. Viszont nem mosolygott többet.



2022. aug. 19. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ez nem jelent semmit.

Én ma egy régen látott ismerős csajba futottam bele, nagyon összemosolyogtunk, de nem akartam tőle semmit.

Tényleg nagyon túlgondolod. Ha valaki akar valamit, akkor az tesz is.

2022. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És a nézés? Máskor mindig elnéznek az emberek, de ő csak nézett tovább.

(Félre ne értsd, nem bebeszélni akarom, hogy márpedig.igenis.akart.valamit, csak kíváncsi vagyok ezt miért csinálhatta, nem tapasztaltam még ilyet.)

2022. aug. 19. 23:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit.
2022. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát ezt nagyon szomorú hallani.

Eleve nem szoktak mosolyogni rám, de ha meg is esik, akkor se jelent semmit. Pompás kilátások. Mindegy, köszi!

2022. aug. 19. 23:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre nem tudok mit mondani, nem ismerlek. De azt tudom magamból és ismerősökből kiindulva, hogy ez egy szimpla kis mosoly volt, tartalom nélkül.
2022. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk, mi volt ha...

...mert nem voltunk ott, nem láttuk a szitut, nem ismerjük a körülményeket, nem ismerjük a fiút, így aztán bármilyen válasz csak tippelés.


Egy valamit viszont biztosan tudok és ha kell, meg is esküszöm rá, hogyha valakit valaki komolyan érdekel, az félreérthetetlen jeleket küld.

Vagy ha bátortalanabb és később esik le nála, hogy mit is kellett volna tennie, akkor eget-földet felforgat utólag, hogy ismét találkozzatok.

Ha többet nem találkoztok, akkor ebben ennyi volt!

2022. aug. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eleve nem ismerjük egymást, szóval többet biztos nem találkozunk.
2022. aug. 20. 01:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteg emberre rámosolygok nap mint nap. Ez nem jelent semmit, csupán emberbaráti szeretet.
2022. aug. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!