Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hisztiznek az emberek,...

Miért hisztiznek az emberek, ha nincs 30 fok, amikor bőven meg lehet lenni rövidnadrágban és pólóban kb 5 fokig?

Figyelt kérdés
2022. aug. 21. 16:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
88%

"Még mindig várom az idézeteket, hogy én hol írtam panaszkodást az időjárással kapcsolatban."

Egy anonim oldalon igen nehéz beazonosítani azt, hogy melyik válasz a tiéd. De természetesen azt már ide tudtad nyomni te is, hogy nem normális az, hogy valaki nem fázik 5 fokban.

Látom, ma már életképesnek lenni a szégyen. "Fejlődik" az emberiség. :D


"Ki mereszeli már második oldalon keresztül hisztisnek nevezni azokat, akik nem rövid ujjú felsőben mennek ki 5 fokba az utcára?"

Ki merészeli? 🤣🤣🤣

Ugye, milyen borzasztó, hogy meg "merészeltem" mondani az igazat fennségednek?

És akkor még nekem nagy az egóm, mi? :D


Na, de akkor ennyi erővel:

Kik merészelnek beszólogatni nekem az öltözködésem miatt az utcán?!

Elárulom: a hozzád hasonló hisztis alakok "merészelnek".


"Ki nevezte az anyját is hisztisnek, mert ő se pólóban mászkál az utcán 5 fokban?"

Maradjunk annyiban, hogy az anyám valóban egy hisztis utolsó senki, de nem ez a legnagyobb bűne. Sőt!

Örülj neki, hogy te nem ismered. Nem véletlenül szakítottam meg vele minden kapcsolatot. Szerinted a semmiért tesz valaki így?

Viszont az anyám már nem ide tartozik, tehát le lehet szállni a témáról.


"Szóval, aki megtanult az időjárásnak és a saját hőérzetének megfelelően öltözködni, az akkor nem normális szerinted?"

Aki 5 fokban fázik, az nyápic. Attól még, hogy ez gyakori jelenség, továbbra sem normális. Felőlem te tarthatod magad normálisnak, meg nyugodtan beszólogathatsz bárkinek az utcán, csak aztán ne csodálkozz, ha egyszer nem jársz jól.


"A leszavazóknak üzenem, hogy a ti képességeitek is csak addig terjed, hogy állandóan nyomogatjátok a piros gombot?"

Tudod, ha mindenki szembe megy veled az autópályán, érdemes lehet elgondolkoznod.

Odáig meg azért kár lesüllyedni, hogy valaki az itteni pontozáson háborogjon.

2022. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

"Egy anonim oldalon igen nehéz beazonosítani azt, hogy melyik válasz a tiéd."

Valahogy sejtettem, hogy nem vagy elég okos és figyelmes, hogy a válaszokból, stílusokból rágyere, hogy melyik az enyém, pedig eléggé egyértelmű. Furcsamód, nekem egyáltalán nem okoz nehézséget, hogy tudom, hogy hosszú ideje csak egyetlen egy emberrel beszélgetek.


Segítek:

6, 9, 11, 15.. remélem a többit már magadtól is kitalálod.


"Kik merészelnek beszólogatni nekem az öltözködésem miatt az utcán?!


Elárulom: a hozzád hasonló hisztis alakok "merészelnek"."

Soha senkinek nem szóltam be, én még az utcán nem láttam 5 fokban rövidujjús embert, pedig a főváros pl. elég nagy és 6 éven keresztül senkit se láttam ott, itthon ahol élek se, szóval nem tudom, hogy te hol élsz, de ebből is látszik, hogy ti olyan kevesen vagytok, hogy láthatatlanok vagytok.


"Aki 5 fokban fázik, az nyápic. Attól még, hogy ez gyakori jelenség, továbbra sem normális."

Továbbra is csak azt tudom tanácsolni, hogy ezzel a mentalitással keress fel sűrgősen egy pszichológust. Szerinted mennyire normális a te felfogásod? Miért magadból indulsz ki? Ki a büdös franc vagy te egyáltalán?

2022. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
86%

"Valahogy sejtettem, hogy nem vagy elég okos és figyelmes, hogy a válaszokból, stílusokból rágyere, hogy melyik az enyém, pedig eléggé egyértelmű."

Valahogy nem szoktam nagy figyelmet fordítani a hozzád hasonló emberekre.


"Furcsamód, nekem egyáltalán nem okoz nehézséget, hogy tudom, hogy hosszú ideje csak egyetlen egy emberrel beszélgetek."

Arra én is rájöttem, hogy hosszú ideje rajtam kívül csak te írkálsz ide. Viszont a korábbi hozzászólások közül bármelyik lehet a tiéd, de az is lehet, hogy nem ezen az oldalon szoktál rinyálni, hanem valahol máshol.


"én még az utcán nem láttam 5 fokban rövidujjús embert"

Én meg már láttam elég sokat, képzeld el. És attól még, hogy ti vagytok többen, nem ti vagytok a normálisak.


"Továbbra is csak azt tudom tanácsolni, hogy ezzel a mentalitással keress fel sűrgősen egy pszichológust."

Majd ha szakember leszel, akkor küldözgethetsz bárhová. De ezt már leírtam.


"Szerinted mennyire normális a te felfogásod?"

Teljesen. Habár az valóban nem normális, hogy nyápic kötekedő rinyagépekre fecsérelem az időmet.


"Ki a büdös franc vagy te egyáltalán?"

Ugyanezt kérdezhetném én is tőled.

Részemről ennyi volt. Remélem, hogy veled sem futok össze soha többet.

2022. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!