Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hisztiznek az emberek,...

Miért hisztiznek az emberek, ha nincs 30 fok, amikor bőven meg lehet lenni rövidnadrágban és pólóban kb 5 fokig?

Figyelt kérdés
2022. aug. 21. 16:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

"De ennyi erővel nagy valószínűséggel te is egy olyan országban születtél, ahol 5 fok is szokott lenni. Tehát a te szervezeted is bőven elég edzett az 5 fokhoz."

Csak nem egész évben van ennyi, hanem max 3-4 hónapig.


"Nemrég láttam olyan videót oroszokról, ahol egy szál fürdőgatyában mentek be az egy-két fokos vízbe. :D"

Mi a francért hozol már megint fel egy olyan népet, akik inkább a hideghez edződtek? Miért nem egy egyenlítői őslakost említesz, hogy láttad pucéran a jéghideg vízben 30 percig? Ja, mert te ilyet nem hiszem hogy fogsz találni.


"Én meg nem olvastam semmit ebben a témában, mégsincs bajom a hideg víztől."

Lesz.rom.


"De akkor ne bámuld meg azokat az embereket, akik "

Megtehetem..nem? Azt nézek meg, akit akarok, mi közöd neked ahhoz, hogy mit vagy kit nézek meg? Ki vagy te egyáltalán? Nem vagy Isten, csak egy a sok milliárd elszállt egójú közül.


"5 fokban fázni már nem a különbözőségről szól, hanem csakis a hisztiről"

Oké, keress fel egy pszichológust, mert pszichés eset vagy.

Anyád se fázik 5 fokban? Ő is topba megy ki mínusz fokban az utcára?

2022. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%

"Csak nem egész évben van ennyi, hanem max 3-4 hónapig."

Nekem is csak 3-4 hónapig van 5 fok és mégsem hisztizek. :D


"Miért nem egy egyenlítői őslakost említesz, hogy láttad pucéran a jéghideg vízben 30 percig? Ja, mert te ilyet nem hiszem hogy fogsz találni."

Garantáltan van ilyen videó is. Ha érdekel, akkor keress magadnak.


"Megtehetem..nem? Azt nézek meg, akit akarok, mi közöd neked ahhoz, hogy mit vagy kit nézek meg? Ki vagy te egyáltalán? Nem vagy Isten, csak egy a sok milliárd elszállt egójú közül."

Nahát, szerintem veled már találkoztam itt.

Nem te vagy az véletlenül, aki egy másik kérdés alatt próbálta azt megindokolni, hogy milyen nagyszerű dolog a mások életével foglalkozni? :D


"Oké, keress fel egy pszichológust, mert pszichés eset vagy."

Majd akkor írogass ilyet, ha szakember leszel. Addig nem küldözhetsz senkit sehová, hiába szeretnéd.


"Anyád se fázik 5 fokban? Ő is topba megy ki mínusz fokban az utcára?"

Nem, anyám is egy hisztis nő.

Azt viszont nem értem, hogy minek jössz anyámmal. Megszakítottam vele minden kapcsolatot- elárulom, nem a hisztéria miatt.


Ja, amúgy meg én is leszarom a te véleményedet. Ha te is így vagy velem, akkor ne írogass nekem és ne bámulj engem az utcán.

2022. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván mindenkinek más a hőérzete, nem vagyunk egyformák. Én például a meleget kevésbé bírom, a hideget viszont annál inkább. Olyan, mint én is, valóban megvan 5 fokban is. Évek óta csak rövidnadrágot hordok télen is, pulcsival, futni viszont pólóban szoktam akkor is. De nyilván idő, míg az ember hozzáedződik ehhez és megszokja.
2022. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy többen is írták, nem vagyunk egyformák. Én például lány létemre nem vagyok fázós, igaz egy kis felesleg is van rajtam, 25 fok felett pedig általában brutál melegem van, nagyon nehezen viselem. Én hűvös időben érzem jól magam, én vagyok a "rövidgatyás csaj" a suliban, mert kb. amíg nincs napközben is fagyos idő, én addig térdnadrágot hordok, télen általában egy melegebb kapucnis pulcsival.
2022. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Látod kérdező, és 12-es? Hiába jártatjátok itt a szátokat, mintha ti lennétek az atyaúristen világközepei, mások is megerősítették, amit írtam, hogy nem vagyunk egyformák, mindenki mást bír.


Remélem ti is remekül bírtátok a mostani 40-es fokot kánikulát klíma nélkül, én pl. nagyon jól elvoltam, semmi bajom se volt és jól is aludtam.


Hogy nem tudjátok egyszerűen megérteni, hogy nem ti vagytok az etalon, hanem mindenki más, különbözünk egymástól. És az nem hisztis, aki más, mint ti.

2022. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Jav.. mostani 40 fokos kánikulát klíma nélkül..
2022. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%

"És az nem hisztis, aki más, mint ti."

Nem azért vagytok hisztisek, mert mások vagytok, mint én.

Azért vagytok hisztisek, mert már 5 fokban is képesek vagytok fázni és az interneten sajnáltatjátok magatokat miatta.

És akkor még a hozzátok hasonlóaknak van pofája másoknak beszólogatni az utcán. Kész röhej. :D

Egyébként meg köszönöm szépen, a meleggel sincs semmi problémám, habár a hideget jobban szeretem. Én nem vagyok hisztis, veletek ellentétben. ;)

2022. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

#17

Azért hány embert látsz rövidujjú felsőben 5 fokban?

Én csupán annyit írtam, hogy azért nem megyek ki rövidujjúban, mert fáznék így, de ha rendesen felöltözöm, akkor nem fáznék, de az, hogy ezt logikusan felmérd, ész is kéne, aminek híján vagy.


Idézd, hogy én hol panaszkodtam és sajnáltattam magam, mert hideg van.. soha nem panaszkodom, mert minek.. nincs értelme. Ha fázok, felöltözöm, ha melegem van, levetkőzöm, mindig az időjárásnak megfelelően öltözködöm.


Nem velünk van a baj, ha ti feltűnési viszketegségben szenvedtek és 5 fokban rövidujjú felsőben vagytok az utcán. A lakosság 99,99%-a felöltözik.

2022. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#18.

"Azért hány embert látsz rövidujjú felsőben 5 fokban?"

Nem számolom, ugyanis én nem tartozok sem a másokat figyelgetők, sem az utcai beszólogatók közé.


"...ész is kéne, aminek híján vagy."

Látom, jól megy a személyeskedés.

Az pedig elég nevetséges, hogy ha valaki más merészel lenni, mint te, akkor szerinted máris feltűnési viszketegsége van. Tudod, én akkor is mindig rövidujjúban járok, ha nem lát senki. És otthon sem fűtök soha. Akinek meg problémája van ezzel, az egy primitív, hisztis majom.

Számtalan kérdés van itt, ezen az oldalon is, ahol a hozzád hasonlóak picsognak az időjárás miatt. Ha csak egymás között tennék, akkor nem érdekelne.

Viszont így, hogy a nyávogósok abban élik ki magukat, hogy a normálisokat csesztetik, nem kell csodálkozniuk, ha visszakapják.

Majd ha egy év eltelik úgy, hogy senki nem szól be nekem az öltözködésem miatt, akkor én is leszállok majd a hisztinkákról. ;)


"A lakosság 99,99%-a felöltözik."

Én pedig ezt is leszarom.

Tudod, nem mindig a normálisok vannak többségben.

2022. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

#19

Még mindig várom az idézeteket, hogy én hol írtam panaszkodást az időjárással kapcsolatban.


Ilyen nem fogsz úgysem találni, mivel nem is írtam.


Szóval, kérlek, engem ne vegyél a többiek közé.


De látom, ez is igencsak meghaladja a képességeidet.


"Az pedig elég nevetséges, hogy ha valaki más merészel lenni, mint te, akkor szerinted máris feltűnési viszketegsége van.."

Pont te háborodsz fel? 🤦🙄🤣 Ki mereszeli már második oldalon keresztül hisztisnek nevezni azokat, akik nem rövid ujjú felsőben mennek ki 5 fokba az utcára? Ki nevezte az anyját is hisztisnek, mert ő se pólóban mászkál az utcán 5 fokban?


"Tudod, nem mindig a normálisok vannak többségben."

Szóval, aki megtanult az időjárásnak és a saját hőérzetének megfelelően öltözködni, az akkor nem normális szerinted? 🤦👏😁

Hát, vannak itt bajok nálad az már biztos.


A leszavazóknak üzenem, hogy a ti képességeitek is csak addig terjed, hogy állandóan nyomogatjátok a piros gombot? Ez a legnagyobb szórakozásotok?

2022. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!