Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg létezik ilyen?

Tényleg létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Amikor ma vettem a Nyugatiban magamnak jegyet, egy nő odajött hozzám, hogy szeretne 200 forintot kérni szállásra. Visszakérdeztem, hogy milyen szállás az, amelyikre 200 forint kell, logikus okokból. Azt válaszolta, hogy a lánya ottmarad egy ilyen rászorulóknak fentartott szálláson és azért kell a 200 forint, hogy igazolja, a lányával marad. Ezek után se adtam neki, ettől függetlenül az oldalamba állt és nézte, ahogy megveszem a jegyem. Sajnálom, hogy ilyen helyzetben van, de nagyon kellemetlenül éreztem magam. Tényleg vannak ilyen helyek, ahol 200 forint kell megerősítésnek?
2022. aug. 23. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne?
2022. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvaló kamu.


Nem is mered a tipikus szövegeket? "A fiamnak kell gyógyszerre" vagy "busz jegyre kell" tipikus.

2022. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem gondoltam, hogy vannak ilyen helyek. Azért kérdeztem rá, hogy esetleg valóság alapja van-e, kreatívnak találom az illetőt, ha magától ilyen helyeket talál ki.
2022. aug. 23. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az ilyen kérdéseknél azt nem értem, hogy miért hazudsz.


"Természetesen nem gondoltam, hogy vannak ilyen helyek."

Hát dehogynem gondoltad, pont ezért írtad ki ezt a kérdést:

"Tényleg vannak ilyen helyek, ahol 200 forint kell megerősítésnek?"


Ez valamiféle skizofrénia? Vagy csak ezzel a kamu dumával próbálja valaki hárítani a beégést?!

2022. aug. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ironikus kérdésként tettem fel, nem gondoltam bele, hogy komolyan lehet venni.
2022. aug. 24. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Atyaúristen, nekünk hazudhatsz, de magadnak miért?!?
2022. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!