Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » (Magyar) redditről tapasztalat...

(Magyar) redditről tapasztalatok? Jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
Kérlek normális válaszokat

2022. aug. 24. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
21%

Undormány.

A sok okosnak teret ad,itt nyilvánul meg persze a valódi énjük,amit nem mind élnek ki való életben.

Elveszíted hamar a hited ebben a kis országban,hidd el ha odanézel!

Már ha normális vagy...

2022. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, az ilyen gyakori meg fb meg hoxához képest bőven nívósabb.


De igazi potenciál akkor van benne, ha nem csak a magyar közösségekért használja az ember. Értelemszerűen akkor azért vannak sötét bugyrai is, de szerintem jó maga a struktúra és kevés fogykós meg öreg jut el odáig idehaza, hogy használja, szóval van némi szűrés.

2022. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb, mint Facebook. Egyrészt tájékozottabbnak tűnik úgy a közösség összességében. Vannak persze hülyék is, mint mindenhol, de olyan szintű általános sötétség nem jellemző, mint Facebookon. Ott már gyakorlatilag bármilyen posztnál képes megjelenni egy konteós valami állatsággal, és sokan még el is kezdik támogatni. Másrészt talán kevésbé rossz a reddites légkör. Nem nagyon láttam még, apróságok miatt egymásnak esni embereket, viszont olyat igen, hogy valaki megköszöni, ha egy tévedését kijavítják. De lehet, hogy csak nem vagyok még ott elég hosszú ideje.
2022. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!