Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az életed értelme? Indokold!

Mi az életed értelme? Indokold!

Figyelt kérdés

2022. aug. 26. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nincs értelme. Úgyis meghalunk, sőt, a gyerekeink gyereke is meg fog halni.
2022. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Amit adok neki.
2022. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Semmi, de nem is érzem, hogy kellene neki adnom értelmet.
2022. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól érezni magam. Indok nem nagyon van, nyilván nem szeretnék szenvedni.
2022. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Életben maradni

Legyen mit enni es legyen hol lakni es ez az állando kuzdelem :(

Ha ez megvan akkor meg párkapcsolat szeretetigeny miatt. Az allando szeretethiany elleni kuzdelem :(

Ha ez meglenne akkor a család biztonság felepitese lenne az ertelme hogy van kikért dolgozni(nem vagyok ego)

Ha ez is meglenne tarsadalomert tenni, értéket kepviselni (amihez meg hülye vagyok, de ez reszletkerdes)


De ha barmi lehetne az élet ertelme csak az lenne, hogy boldog legyek.


Ha nem lennének megelhetési kenyszerek, szeretethiany meg minden sz.r, akkor talán a szovializaltság barátok társak programok boldogítana. Az emberek.

2022. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja kb maslow piramist irhattam le saccra

(5)

2022. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Azért élek, mert az élet számomra nagyon jó. Boldog vagyok, és azt hiszem eddig egész életemben az voltam.


Ha a céljaimat nézzük, akkor két fő irány van: családalapítás és karrier. Úgy gondolom mindkettővel értéket teremtek. Egészen jól haladok.


Ha azt kérdezed, hogy a világnak mi a jó abban, hogy élek, akkor egyelőre semmi extra. Még nem sok olyan dolgot tettem, amit más ne tudott volna megtenni, de ez változni fog. (Tudományos területen tervezek alkotni, de olyat, amit valószínűleg csak a szakmabeliek fognak felfogni, a világnak, ha jobb is lesz, nem fogják ismerni a nevem, nem tervezek Nobel-díjat kapni stb.)

2022. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Eddig még nem sikerült rájönnöm, pedig nem vagyok megkeseredve, kiégve.

Amiket tettem és teszek, az nem az életem értelme, hanem az élet szükségszerű velejárója.

Majd ha megvilágosodom, leírom!


F/73

2022. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Az életem értelme, hogy értelmet adjak neki.
2022. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyi, hogy boldog legyek és úgy éljek, ahogy szeretnék, ne a társadalom elvárásai szerint. Sok mindent máshogy csinálok, mint ami az elvárás, mégis boldog vagyok, mert ezek a dolgok tesznek boldoggá. Nem érdekel, hogy másoknak mi a véleménye. Persze csak úgy, hogy ezzel nem ártok senkinek.
2022. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!