Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt egy óriási álmom, amiért...

Volt egy óriási álmom, amiért konkrétan minden este fohászkodtam, megkaptam, erre tessék?

Figyelt kérdés
Megkaptam, a véletlenek sorsszerű találkozása volt és nem tudtam élni vele, mert úgy megijedtem. Lehetséges, hogy ez sose fog többet megismétlődni, azért mert ilyen béna voltam?

2022. szept. 1. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha ennyi eszed van, simán lehet. Konkrétumok nélkül amúgy most komolyan, mi a bánatot vársz?
2022. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Privátban megírhatod nekem, mi volt az.
2022. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De mégis mi volt?? :D
2022. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így kevés infó. Nem mindegy miről van szó, mert így a fene se tudja megmondani, mennyi az esélye, valószínűsége, milyen gyakori ez az "álom".
2022. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet visszaforgatni kicsit a dolgokat, hogy ez az álom mégis jó legyen a végén?
2022. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül mondják, hogy "Vigyázz a kívánságaiddal, mert még a végén valóra válnak!" Máskor ne csak kívánj, hanem készülj is fel a kívánságod beteljesülésére. Az sem árt, ha nem csak fohászkodsz és vársz, hogy teljesüljön, hanem teszel is érte. Ha elvégzed a célod eléréséhez szükséges felkészülést, tervezést, tanulást, munkát, akkor nem csak újra valóra válhat a lehetőség, de talán képes is leszel élni vele. Na meg ugye az is csak a történet kezdete, hogy valóra vált és élsz a lehetőséggel. Nade hogyan? Oké, hogy az álmod bekerülni a legjobb suliba/állásba/focicsapatba. Tegyük fel, hogy varázs ütésre megkapod és bekerültél. Nem lenne jobb úgy bekerülni, hogy ott helyt is tudsz állni és sikeresen tudsz teljesíteni, ahelyett, hogy még a bejutáshoz is kevés tudásod miatt az első pillanatban kudarcot vallanál és ki is esnél, mert a kívánságod csak a bejutásról szólt, arról már nem, hogy tudást is szeretnél a helytálláshoz? Ahogy a másik mondás tartja: "Segíts magadon és Isten is megsegít!"


Egy fickó minden nap fohászkodott Istenhez, hogy nyerjen a lottón. Ez így megy hónapokon keresztül, mikor egyszer leszól az Úr:

-Az Isten szerelmére, legalább vegyél már egy lottószelvényt!

2022. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!