Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek többsége konkrétan...

Az emberek többsége konkrétan miért ruház fel egy embriót több joggal, mint az anyát?

Figyelt kérdés

Annyira felb@sztam magam, nem értem, hogy a társadalom nagy része miért megy vissza az időbe. Megint olvastam egy cikket, hogy a 16 éves lány terhes lett, természetesen nem volt abortusz, hanem a lány anyja döntötte el hogy akkor ő felneveli a kölyköt (még jó hogy a lányt megkérdezték b*meg). Idézek: "élő emberi lény, érzésekkel, tele szeretettel, egy élet, amit nem vehetünk csak így el." És a kommentek is sorra ezt szajkózzák.

Most ez komoly? Tényleg ennyire sötét valaki, hogy nem fogja fel, hogy egy embriónak nincs tudata, egy halvány gondolata, nincsenek érzései, nem érezhet szeretetet? Mert ez van. Tehát konkrétan hasonló életforma mint egy kukac, annyi különbséggel hogy a kukac életképesebb. De Juj az abortusz csúnya, gyilkosság! Ige? Ha megölöd a kukacot, akire rábukkantál a cseresznyében az is gyilkosság ezek szerint, hiszen a kukac él, nem?

De mondhatnám a nem régen elfogadott abortusz ellenes törvényt is. Állandóan ezzel a jelenséggel találkozok.

De miért kell ezt? Miért nem hagyják, hogy egy lány rendelkezzen a saját teste felett?



2022. jún. 1. 23:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%
Főleg a vallàs miatt.
2022. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
12%

Azért mert az embriónak meg van az élethez való joga.

A lánynak pedig nem kell olyan ****** rákuporogni akitől nem akar gyereket.

Ha pedig szórakozni akar akkor ott van a fogamzásgátló + az óvszer.

2022. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
5%

Hatalmas nagy f..ágot írtál, nem hasonlítható egy kukachoz egy emberi embrió, nem véletlenül van az hogy nem olyan egyszerűen mennek bele az abortuszba sem. B..za meg magát az a k..va anyja, aki még védekezni sem tud és ő miatta egy élet megy a levesbe...annyi joguk van a nőknek amivel vissza is próbálnak élni hogy az már pofátlanság.


Tudom van az a helyzet amikor szükség van erre a beavatkozásra, de a többi nő inkább akassza fel magát, vagy nyeljen 20 f..zt egyszerre inkább.

2022. jún. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
94%
2.de nincs 100% védekezés ezt is tudhatnád, biztonságos védekezés mellett is szoktak teherbe esni...ezt ilyenkor nem szokták megemlíteni.
2022. jún. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
10%

"Miért nem hagyják, hogy egy lány rendelkezzen a saját teste felett?"


Honnét tudod, hogy a lány nem akarta volna megtartani?

2022. jún. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
9%
Ezt a kérdést a válaszokkal együtt úgy fogják törölni holnapra hogy íjajj,akkora vita fog itt ki alakulni, már most érzem..
2022. jún. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
88%
Ja mert olyan fantasztikus az élet hogy mindenképp minden embriónak meg kell tapasztalnia...barmok. Ha lehetne én meg se születnék ha tudnám mi várna rám...nem mindeninek jut happy sunshine forever...
2022. jún. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
92%
Mert primitív elvakult fanatikusok, azért. Engem is rendre ki tudnak aksztani, de mindig csak ugyanazt tudják szajkózni, hogy "élet" meg bla bla. A lány élete senki nem érdekel. Vagy a nőé. Vagy a gyereké miután megszületett. Csak egy sejtcsomó, ami öt percig nem tudna életben maradni, ha nem a nő testében szívja le a tápanyagot. Nem is értem igazából tényleg, hogy gondolhatja ezt bárki komolyan.
2022. jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
8.Erre tudnak amúgy valamit reagálni vagy ilyenkor nincs válasz ha meghallják hogy Csak egy sejtcsomó, ami öt percig nem tudna életben maradni, ha nem a nő testében szívja le a tápanyagot..mert ezt valahogy az emberiófanatikusok agyáig sosem jut el és úgy szidják néha a nőket hogy ....
2022. jún. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
8%

De ha visszamennénk az időben es kívülről látnád hogy embrió korodban teged akar elvetetni anyád, akkor mar nem kukac lenne, igaz?

Akkor mar foggal körömmel küzdenel hogy megmaradjon a kis életed?

2022. jún. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!