Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok az emberek mit gondolnak,...

Azok az emberek mit gondolnak, akik bejelentik egy nyilvános Facebook csoportban, hogy kilépnek belőle?

Figyelt kérdés
Azt hiszik, hogy több 100 vagy akár 1000 emberből bárkit is érdekel, hogy kilép? Ennyire fontosnak hiszik magukat?
2022. szept. 2. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Ez számomra is egy rejtély.
2022. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért csinálják, hogy téged idegesítsenek.
2022. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Nincsenek tisztában vele hogy működik a facebook. Nekem az a kedvencem amikor az idősek hülye képeket posztolgatnak a következő szöveggel: "szép reggelt mindenkinek" vagy "szép estét mindenkinek" stb
2022. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 2* tettem meg ilyet, igaz zárt csoport esetén, de ott sem érdekelt senkit sem a kilépésem.
2022. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanazért teszik, amiért te is kiírod a kérdésedet egy névtelen oldalon. Te sem választ vársz, szimplán csak a véleményedet akarod hallatni, pont úgy ahogy ők.


Te ennyire fontosnak hiszed magad?

2022. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!