Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkák miért hétköznap...

Diákmunkák miért hétköznap munkaidőben vannak?

Figyelt kérdés
Amikor az ember egyetemen van. Ezt magyarázza el nekem valaki,mert nem értem? Szeretnék munkát találni,de mindenhol ilyenekbe botlok. :S
2011. febr. 5. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert a munkára munkaidőben van szükség.

Gondolom, ha folyamatos éjszakás lenne, akkor meg az a gond, hogy nappal tanulsz, és nem alszol.

Kérdezz meg pár évfolyamtársat, akiknek sikerült, hogy ők hogy oldják meg, merre keresgéltek, milyen munkát.

2011. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én két szakot végzek egyszerre, mégis van időm munkára.. Nem járok szórakozni és nem lustálkodom.. De nem lehetetlen.. Keress valami boltban árufeltöltéses munkát, de oda is kell hétköznap menned.. Fel kéne nőni, nem nyafogni, hogy ez nem olyan, mint a mesékben.. Ember felnőtt vagy(elvileg...)
2011. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség hogy nem kapsz hétvégére!


Én két évet lenyomtam úgy gimi mellett diákmunkával, hogy egyaránt hétköznap is dolgoztam, meg hétvégén is. Legkésőbb 10-kor mindennel együtt végeztem, és húztam haza.


Most külföldön dolgozom.


szerintem sem nyafogni kéne.

20/L

2011. febr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak szabadidőközpontok (nem akarok most ujjal mutogatni a Corvinusra), ahol jó, ha egy héten annyi órád van összesen, mint egy rendes egyetemen egy nap...
2011. febr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az a vicces, hogy sokan a tanulásra fogják, azt hogy nem dolgoznak!


Aztán kikerülnek az iskola után, és csodálkoznak, hogy senki nem akarja őket felvenni(v. felveszi, de akkor jól át is verik őket) mert semmi tapasztalatuk nincs SEMMIBEN!

2011. febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én nem szabadidőközpontba járok,hanem egy komoly egyetemre,ahol minden nap reggeltől du.4-5-ig óráim vannak. És pont ezért szeretnék vagy este mondjuk 5-9-ig,vagy hétvégére találni munkát.De eddig nem találtam,pedig akarok dolgozni! Talán ha segítenétek a leoltás helyett...köszönöm
2011. febr. 5. 18:55
 7/10 anonim ***** válasza:
RÉBUSZ!!! menj oda... lány vagy vagy fiú?
2011. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
lány
2011. febr. 5. 22:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt már jónéhányszor leírtam, de akkor neked is: mivel a diákok jelentős részének nem jó a hétköznap napközbeni munka, ezért arra nem jelentkezik senki. Viszont a jó időpontokban lévő munkákat már azelőtt elkapkodják, mielőtt felkerülnének az internetre. Azok, akik bementek az irodába és ott kérdezték meg, milyen munka van.

Szóval tessék felkelni, még úgy sincs tanítás, beballagni az irodába, valószínűleg max. 2-3 alkalom után lesz jó munkád.

2011. febr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
komolyan minek nyafogsz... Ket szakom van.. 8tol van, hogy 7ig bent vagyok.. Es fogom magam es utana is elmegyek.. Gyorsetterem, callcenteres munka.. Ha igazan akarnal, talalnal.. De konnyebb nyafogni..
2011. febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!