Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen erőszakos néhány...

Miért ilyen erőszakos néhány lmbtq-s ember?

Figyelt kérdés
Az ember már meg se mer szólalni, mert azonnal rámondják, hogy homofób. Most éppen egy külföldi oldalon "vitáztam" össze egy ilyen habzószájúval, de magyarok közt is rengeteg ilyen akad. Nem történt semmi, csak leírtam egy adott személyről, hogy szerintem nem meleg, mert nőket és férfiakat is szeretett már egyaránt, szóval gondolom biszex, és azonnal nekem támadtak, hogy én szemét homofób :D Ez most csak egy példa, de nagyon sokszor tapasztalni ilyet, hogy az ember tesz egy kijelentést, ami nem homofób, normális gondolat, csak éppen nem egyezik az lmbtq-s emberke gondolataival, és akkor már egyből agresszíven letámadják az embert, hogy mocsok homofób. Nem értem.
2022. szept. 7. 12:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ők heterofóbok,és amit te művelsz mar 'heterosplain'.
2022. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Darius- ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem látogatnék ilyen oldalakat.
2022. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Lelki sérültek.
2022. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez nem kell LMBTQnak lenni.

Ugyanez történik, ha kijelented, hogy nem kedveled a kutyákat. Vagy épp, hogy kedveled a kutyákat.

Esetleg ha azt mondod, hogy te a nagy melleket szereted. Vagy a kis melleket. Vagy ha nem érdekelnek a mellek.

De akár az is, ha azt mondod, hogy az egészmogyorós Boci coski jobb mint a Milka.


Az internet lényege, hogy mindig, mindne körülmények között jön valami gyökér, aki beléd köt. Vagyhát nem ez a lényege, de fő jellemzője:D

2022. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Pedig az elmebeteqeknek kellene alkalmazkodni a normális emberekhez.
2022. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Miért ilyen erőszakos néhány heteró ember?
2022. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen jellegű kérdésben tök felesleges akármilyen hozzászólást is írni, mert vagy homofób leszel, vagy a másik oldal támad be.


Megkíméled magad egy csomó gépeléstől, hidd el, a való életben (kivéve talán ha pl egy pridera tévedsz) senki nem fog veled ebben a témában vitázni.

2022. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Aztse ertem miert erdekli mast h ki birja a melegeket pl.. Kotelezo kedvelni oket vagy mi? Ertheto h sokan undorodnak az ilyesmitol
2022. szept. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#2 és #7 amúgy tök igazatok van, felesleges vitába szállni ilyen témában bárkivel, de amikor az embert ok nélkül vádolják homofóbiával, az zavaró tud lenni.


Igazából azt vettem észre, hogy nagyon könnyen dobálóznak ezzel a szóval, bárkire ráaggatják manapság.

2022. szept. 7. 14:16
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

9


én már véleményt se írok sehova, semmilyen poszthoz, így nem tudnak betámadni, szinte teljesen száműztem az életemből ezt a témakört, mivel semennyire nem érint


de ha lmbtq ember/vagy homofób lennék, akkor se állnék le vitatkozni random emberekkel az interneten.


Ez vonatkozik a smájlikra/reakciókra is, régebben többször is volt olyan hogy egy nevetős hangulatjel miatt regényeket írtak, én buta meg persze válaszoltam :D

2022. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!