Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen agresszívek és...

Miért ilyen agresszívek és erőszakosak a "család az család" párti emberek?

Figyelt kérdés
Van több olyan ismerősöm is, akik azokkal szemben, akik nem értenek ezzel egyet, iszonyat agresszívek. Úgy bömbölik a véleményüket, mintha az szent és sérthetetlen lenne. Beszélgettem több ilyennel, és kérdezték én mit gondolok. Elmondtam, hogy én nem akarok egy olyan országban élni, ahol az emberek büszkék arra, hogy melegek vagy heterók. Azt sem akarom, hogy mindenhol ez legyen a téma, mert unom, de sajnos egyre inkább erőltetve van. Na és innentől átmentek agresszívba, csak lestem. Miért nem lehet elfogadni más véleményét? Én nem akartam meggyőzni őket, hogy úgy gondolkodjanak, mint én, nem kértem őket, hogy szedjék le a facebook profilképükről a szivárványos bisz-baszt, nem voltam agresszív velük, hogy márpedig nekem van igazam. Borzalmas.
2021. jún. 16. 07:47
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Nem a melegekkel van bajom, mielőtt valaki félreért és nekem esik :) A propagandával.
2021. jún. 16. 07:54
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

ne beszélj erről velük szerintem és meg van oldva. sajnos vannak agresszív emberek minden csoportban. én is család az család párti vagyok, hiszen ezeket a családtípusokat is normalizálni kéne, viszont nem szoktam random felhozni ezt a témát, és nincs szivárványos profilképem sem, veszekedést sem akarnék soha ebből.


amúgy szerintem elegük van az utálkozó emberekből és azért ilyen erőszakosak. bár azt nem tudom, hogy te milyen viselkedésformát titulálsz agresszívnak, hiszen mindenkinek más a tűréshatára.

2021. jún. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
79%
Az egész életünk tele van agymosó, demagóg propagandákkal, reklámokkal. Ez nem csak magyarországon van így hanem globálisan. Egyébként, olvastam régebben egy reklámokkal kapcsoltos felmérést, ahol a magyarok voltak az egyik legkönnyebben manipulálható nemzet.
2021. jún. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
31%
Amikor egy jelentéktelen dolgot felfújnak és műbalhét csinálnak belőle, akkor általában az van, hogy valami teljesen más dologról próbálják elterelni a figyelmet.
2021. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
88%
Csodálkozol hogy agresszívek, mikor a rezsim a legszemélyesebb életükbe akar beleszólni, korlátozni, kriminalizálni akar embereket, csak azért hogy politikai tőkét hajtsanak fel ebből. Még is hogy reagálnának?
2021. jún. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
15%
Mert teljesen agymosottak. Elég, ha csak körülnézel a témában itt, vagy egy random fb poszt alatt. Kb mindenki azt írja a melegek melegnek születnek, holott ez is csak propaganda, az összes kutatás amivel bizonyítani akarták, mondhatni megbukott, mert az ellenkezője derült ki. Mégis ezt terjesztették el a köztudatba. Aztán ugyanolyan konteo, mint a microchip, az 5g, a cheamtrail meg a laposföld.
2021. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
77%

"Wén nem akarok egy olyan országban élni, ahol az emberek büszkék arra, hogy melegek vagy heterók. Azt sem akarom, hogy mindenhol ez legyen a téma, mert unom"

hidd el, az LGBTQ+ és támogatóik is egy ilyen világban akarnak élni. de amíg van aki kitagadná a meleg gyerekét, mocskolja a másságot, addig megy majd a téma. te gyakorlatilag velük vagy, mert ugyanabban a világban akarsz élni mint ők.

2021. jún. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

#7

Nem :)

2021. jún. 16. 08:56
 9/35 anonim ***** válasza:
80%
mi nem?
2021. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
58%
Nem lennének ilyen problémák, ha csak az arra alkalmas emberek vállalnának gyereket vagy aki gyereket vállal legalább venné a fáradtságot, hogy megpróbáljon normális szülővé válni. De amennyi neveletlen bunkó van ebben az országban és amennyi neveletlen bunkót nevelnek fel, akik az otthoni frusztrációjukat abban élik ki iskolás (és felnőtt) korukban, hogy másokba rúgnak bele, akik aztán megkülönböztetés tárgyai lesznek, addig bizony nyomni fogják ezt a """propagandát""".
2021. jún. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!