Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ackermann dávidról azóta...

Ackermann dávidról azóta sincs hír? Azóta sem tudni hogy hol van illetve hogy mitortent vele?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat gondolok szegény Dávidra és a szüleire hogy min mehetnek keresztül…Szörnyű hogy 2009 óta semmi hír róla.Szerintem biztos hogy nem önszántából tűnt el.De aki vagy akik tudnak róla valamit vagy tették vele valamit miért nem jelentkeznek akár névtelenül is.Illetve akire sokat gondolok meg az Till Tomika, szegény ő is milyen régen eltűnt de azóta sem tudni mitortent vele. Olyan szomorú.

2022. szept. 7. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én most olvastam róla először,hogy megnéztem ki is ő..

Szerintem a vízbe eshetett,mert máskülönben azóta már meg lett volna,vagy így vagy úgy.. :-((

2022. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

(Csak nem Random csatornáját nézed te is?)

Még nem került elő vele kapcsolatban semmi konkrét bizonyíték. De egy biztos, hogy a "barátai", és a barátnője nekem nagyon gyanúsak.

2022. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem tudokk elképzelni, max hogy illumináltan belement a Dunába. Baleset.
2022. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
A Dunában már rég meg kellett volna találniuk, szerintem.
2022. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is nézem Randomot:D Amúgy nagyon gyanúsak voltak a körülmények. Olyan furcsa, hogy nem foglalkoztak vele jobban.

Szuper lenne, ha a rendőrség úgy keresne minden eltűntet, mintha közeli rokoni szálak fűznék hozzájuk.

2022. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátok is furák. Egyik cikkben van, hogy nem vették észre a barátai, hogy nincs velük és hogy később sem mentek vissza megkeresni. Ha valakivel jóban van az ember azért észreveszi ha hiányzik.
2022. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem is igazán voltak a barátai. Csak a nagyon gyanús csaja hozta el őket és az exe is köztük volt... Szegény Dávidot meg kb. le se sz.rták.
2022. szept. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Metionin ***** válasza:
100%
Pont múltkor néztem ezt is meg Randomtól, a Till Tamásos kérdés miatt. Annak idején is sokat olvastam róla. Szerintem a vízben van csóri és ezt az állítólagos barátok nagyon jól tudják. Sok-sok test hever beakadva a folyók alján, emlékeztek a Hableányos dologra, akkor is találtak jó néhányat, amik tizenplusz éve ott hányódtak már.
2022. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De akkor az iratait és a telefonja hogy hogy a földön hevert? illetve a tárcája a rendőrség előtt
2022. szept. 7. 18:10
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért,mert nem véletlenül esett a vízbe,szegény...

Megszökni nem akart otthonról,ha mégis, akkor már életjelet hagyott volna

hátra, és nem dobálja el a papírjait se.

Valószínű hogy a vízben van,csak elsodródott vagy fennakadt.

2022. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!