Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha átvertek?

Mit csináljak ha átvertek?

Figyelt kérdés

Facebook-os hirdetés, ráírtam az emberünkre,naiv voltam és megrendeltem a cipőt 30.000 Ft-ért. Ma jött meg, kifizettem és amit kaptam az valami felháborító. Valami kínai sz@r cipő ami még csak nem is hasonlít arra amit megrendeltem és egy nadrág meg egy póló😭. Akitől vettem nem ír vissza már egy jó ideje pedig eddig még mindig válaszolt. Mitévő legyek?

Vissza akarom kapni a pénzem..

Ilyen sz@rt még ingyen sem fogadnék el nem hogy 30 ezerért



2022. szept. 8. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha magánszemélytől vetted, rendőrségi és/vagy fogyasztóvédelmi bejelentés, ha cégtől, akkor van 3 napod indoklás nélkül visszaadni az árut és visszakérni a pénzt.
2022. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ismeretlen magánembertől rendeltél? De miért? Nincs boltban ilyesmi, vagy miért...?
2022. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1: rosszul tuodd, 14 napos elállási határidő van céges rendelésnél, távollévők között létrejött szerződésnél.


A magánszemély az gázos, mert ha egyedi eset, akkor nem fognak vele foglalkozni, rendőrségi feljelentés után sem igazán...

2022. szept. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Jelentsd a fb-on, jelentsd fel. Ez átverés.

A pénzt viszont nem hiszem, hogy valaha visszakapod.

Sose adunk előre pénzt, csakis megbízható, ismert, nagy, neves oldalaknak. Pl. emag, answear, tehát nem valami noname. Magánszemélyeknek meg soha.

2022. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igazi a fb-profilja, vagy valami kamu név?
2022. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem így jobban megnézve kamu a fiók is.. Nagyon butának érzem magam hogy képes voltam ilyentől rendelni, most leláttamozza amit írok. Magánszemély,és nem utaltam a pénzt hanem utánfizetéssel kértem de ahj.. Most ki dobtam 30.000 Ft-ot
2022. szept. 8. 13:02
 7/12 A kérdező kommentje:
Én ezt nem hiszem el.. Letörölte a fiókját.. Bármi esély hogy vissza kapjam a pénzem?
2022. szept. 8. 13:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Erre már igyál hideg vizet...

Tanulópénznek jó volt

Információ eladókról és vásárlókról - ez egy Facebook csoport, lépj be , írd ki mi történt, esetleg képernyőfotót, illetve az illető nevét stb ott sok mindenkiről van fent Információ aki átverő illetve tanácsot is tudnak adni

2022. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
7: tanulópénz....
2022. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod vissza kapni sehogy

Ezzel még a rendőrség sem foglalkozik sajna...

Tanulópénz

2022. szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!