Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha átvertek?

Mit csináljak ha átvertek?

Figyelt kérdés

Facebook-os hirdetés, ráírtam az emberünkre,naiv voltam és megrendeltem a cipőt 30.000 Ft-ért. Ma jött meg, kifizettem és amit kaptam az valami felháborító. Valami kínai sz@r cipő ami még csak nem is hasonlít arra amit megrendeltem és egy nadrág meg egy póló😭. Akitől vettem nem ír vissza már egy jó ideje pedig eddig még mindig válaszolt. Mitévő legyek?

Vissza akarom kapni a pénzem..

Ilyen sz@rt még ingyen sem fogadnék el nem hogy 30 ezerért



2022. szept. 8. 11:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát ez szuper.. Akkor most gyarapodott a ruhatáram egy ocsmány cipővel ami még büdös is meg egy úgyszint ocsmány és büdös pólóval+ nadrággal. Micsoda szett. Többet innen se vásárolok. Pedig annyi mindent tudtam volna venni abból a 30 ezerből de tényleg.. Hát jó buta voltam de ja tanulópénznek jó volt.
2022. szept. 8. 13:35
 12/12 anonim válasza:
100%
Képzeld ugyanígy jártam pár hónapja.A kedves illető letiltott miután kifizettem neki 46.000 ft-ot és hát,egyáltalán nem azt kaptam amik voltak a képeken. Pedig tudtam volna abból a sok pénzből ételeket,ruhákat vagy bármi egyebet ami nekem tetszik. Sok ilyen ember van, és sok embert átvernek. Szomorú,nagyon. Sajnálom hogy te is így jártál. Nem nagyon lehet mit tenni. A facebook nem túl megbízható oldal,mármint így a marketplace nagyon nem.Vásárolj máskor inkább boltban vagy megbízható oldalakról.
2022. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!