Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a tèmàja annak a...

Mi volt a tèmàja annak a beszélgetésnek, amit vezetőid és közted zajlott, majd ràèbresztett, hogy valószìnűleg nem jó cégnél dolgozol?

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Amikor a belünket lógatva nem boldogultunk a 4 emberes munkával kettesben, és erre szerveztek nekünk egy hatékonysági tréninget. Kínunkban röhögtünk, és fél év múlva már egyikünk sem volt ott...
2020. dec. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ui: azóta 4 ember végzi azt a melót, ők jól is érzik magukat.
2020. dec. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 ilyen volt csak, amikor az első munkahelyemen voltam (kb. másfél hétig)

Az egyik a betanítás elején volt, amikor a cégvezető hosszasan, burkoltan és nagyon finoman, de mindenesetre határozattan ecsetelte, hogyan nem szabad elfogadni semmiféle kenőpénzt, miközben ismerem az iparágat és tudom, hogy azért nem, mert ő kapja táskaszámra a lóvét, és az a partner aki a kisebb halnak ad kevesebbet, már nem adna neki többet.

A második pedig, amikor nekünk, pár próbaidősnek kellett éjszakába nyúlóan javítani pár balf/sz munkáját. Előadták, hogy milyen nehéz munka volt és próbáltam volna én csinálni, nekem sem sikerült volna. Mondtam, hogy tudtam volna csinálni, mert szintén volt tapasztalatom ugyanebben még plusz feladatokkal kiegészítve is. Majd sértődések, aztán a delikvensek hazamentek, mi meg órákig bent voltunk éjszaka eltakarítani utánuk a szemetet. Ezek után másnap talán e-mailben azonnal felmondtam próbaidő alatt.

2020. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam ilyen helyzettel volt egy művezetőm aki kiakart rúgatni tolta is keményen mikor be telefonáltam hogy ma szabadságon vagyok . Tele ordította a céget 400 fős cég hogy milyen megbízhatatlan vagyok az ilyet a szociban már régen kirúgták .

Ez így ment egy évig, most év végén közölték vele mehet korkedvezményes nyugdíjba. Elment de nem köszönt el ganéj .

2020. dec. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első munkahelyemnél ott pattant el a cérna, hogy 6 órás voltam papíron de a munka 7:00 tól addig tartott míg be nem fejeztük az aznapi melót. Az egyik nap teste 8 kor végeztünk.


Másnap ezt szóvá tettem, hogy 14 órát dolgoztam az előző nap. erre csak annyit válaszoltak: "Ilyen a kereskedelem" én meg csípőből rávágtam: "Akkor megnyerték az én munkakörömet is. Jó szórakozást hozzá!"



Pár évre rá egy kis cégnél voltam 8 közvetlen kollégával, összehívott minket az ügyvezető. Közölte, hogy idén csak 2 kolléga kap év végi bónuszt, mivel a többiek munkájával nincs megelégedve. (Pedig kb mindenki kidolgozta a belét)


Én megkérdeztem, hogy "Ha velem nincs megelégedve, akkor miért is dolgozom még ennél a cégnél?"


válasza: "Azt ő nem tudja, de nyugodtan felmondhatok bármikor."


én: "Rendben, akkor most felmondok!"

2020. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A főnököm odajött hozzám, hogy engedjem át matekból az ismerőse fiát, akit szinte nem is láttam egész tanévben (az egyik általam tanított osztályba járt, az osztályozó vizsgákra úgy jött el, hogy felírta a nevét a papírra és beadta).

Azzal érvelt, hogy a srác élsportoló, nem fog a matekkal foglalkozni, csak a papír miatt kell neki az érettségi (?!?!). Aztán finoman emlékeztetett rá, hogy ő fogja írni év végén rólam az értékelést a főigazgatónak és ha megteszem, amit kér, "hálás" lesz, mikor írja.

2020. dec. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!