Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról a nőkről,...

Mit gondolsz azokról a nőkről, akik a magasabb jövedelem és a gyors anyagi gyarapodás céljából hirdetik magukat a rosszlanyok-on?

Figyelt kérdés

Szerinted könnyű nekik, okosan csinálják?

Vagy pont nehéz, ismeretlen, mindenféle, akár öreg, gusztustalan férfival naponta többször?


Kiszámoltam (feltételezés) ha nő lennék és neki kezdenék, akár 2 éven belül tudnék venni egy 40-50 milliós lakást.


2022. szept. 13. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez is munka, ráadásul sokat feláldoznak érte.
2022. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi.

Én nem szívesen töltöm az időmet olyan társaságában, akiről tudom, hogy nem beszél őszintén velem.

Mások meg hagyják, hogy az arcukra fossanak és szétkenjék, mert sok pénzt kapnak érte. Ez most nem túlzás volt, sok rosszlánynál fel van tüntetve a kakiszex, mint opció:D


A saját lelki békém fontosabb, mint a pénz. Mámrint nekem. Van akinek simán belefér, nem zavarja fel a lelki világát.

Igény van rá, ez tagadhatatlan. És végülis ha valaki önsztántából, akár szívesen is cisnálja... hát akkor örülök, hogy a kereslet megtalálta a kínálatot:D

Valószínűleg egy olyan lánnyal amúgy sem lennék meg jól, mert idegenszerű számomra ez a fajta gondolkodás.


Mert ne legyenek illúzióid, azokat a lányokat nem a jóképű, kisportolt 22 éves fiúk hívják..

2022. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
A lelküket adják el ezzel, szerintem egyáltalán nem éri meg.
2022. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Ez is olyan mint a prostitúció. Nem azért választják, mert húdejó.. csak nincs mas lehetőségük. Sok lány nem tudja mit kezdjen magával, nem tanult, 'nem sok mindenre jó ', aztán ez a legkönnyebb út. Legalábbis azt hiszi. Utána meg mehet pszichológushoz.
2022. szept. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4es, "ez is olyan" - nem, ez nem olyan. Ez prostitúció:D Am egyetértek:D
2022. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egészségükre, nem ítélem el őket, mert semmi közöm az életükhöz. Prostitúció mindig volt és mindig is lesz, amíg van rá igény. Mindenesetre nem cserélnék velük.
2022. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
A legkevésbé sem könnyű, én akkor sem tudnám csinálni ha az életem múlna rajta. Férfi agy kell ahhoz hogy azt hidd, hogy minden szex élvezetes.
2022. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

Magukból csinálnak hülyét meg a balekokból, akik fizetik őket meg a hülyeségüket.


Nem sok vizet zavarnak az életemben, de nem tartom sokra azt az embert, aki csak így boldogul. Ha férfi lenne az ilyen, egy csöves kis f*szkalap lenne csak.

2022. szept. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem gondolok róluk semmit - nekem erkölcsileg nem férne bele, és nem barátkoznék velük, de nem ítélem el őket.
2022. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!