Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt azért így nagyon nem kéne...

Ezt azért így nagyon nem kéne inkább, ugye? 24N

Figyelt kérdés
Egy barátom azt éreztette velem, hogy az én érzéseim le vannak szrva, és kiadtam az útját, pont akkor amikor a legnagyobb szüksége lett volna a támogatásomra. Akkor nem volt kérdés részemről. Most, 2 hónap után lecsillapodtak bennem a felkavart érzések, és tudom róla, hogy elég balfék ha az érzésekről van szó. Mi van ha ha csak rosszul kommunikálta felém az érzéseit, és nem szarja le, csak nekem kellett volna okosabbnak lennem és elébe mennem a dolgoknak? Mert ha erről van szó, akkor minden más megvilágításba kerül, és ez esetben bánnám, hogy most nem vagyok mellette. Írjak neki vagy ne? Férfiről van szó.
2022. szept. 14. 09:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Viszont már alapból hülyének lennék nézve, hogy kiadtam az útját és most meg keresném.

Áh, nem tudom mit tegyek.

2022. szept. 14. 09:33
 2/11 anonim ***** válasza:

Akkor kellett volna tájékozódni?

Ha érdekel a dolog, kérdezd meg tőle a helyzetet.

2022. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátodról van szó aki nehéz időszakon megy át, és most már szeretnél mellette lenni a bajban, tedd azt. Ilyenkor érdemes a szívedre hallgatni. A büszkeség Túl van értékelve és soxor megbánja utólag az ember
2022. szept. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez így igaz, de ott van előttem az, amit éreztem, hogy lszar. Most basszus, hiába, de csak ezt éreztette velem. Lehet nem véletlen.

Meg mondjuk ha én lennék olyan helyzetben, hogy amikor a legnagyobb szükségem lenne valakire, és az illető akkor hagy ott, akkor én biztos körbefsnám, ha kesőbb keresne.


Nehéz.😔

2022. szept. 14. 09:52
 5/11 anonim ***** válasza:

Hátőőő igen, ezt lehet érdemes lett volna rendesen megbeszélni akkoriban, ahelyettt, hogy megy a drámázás.

De ez most így alakult.

Én azt mondom, próbálj neki segíteni ahogy tudsz. Ha megkérdezi minek jöttél vissza, elmondhatod, hogy lehet félreértetted, lehet nem, akkor nagoyn rosszul esett, de alapvetően hiányzik és nem akarod feladni ezt a barátságot.

Egy barátságba belefér, ha az ember néha f*sz:D Csak aztán lássa be, hogy az volt és nem kellett volna és bocsánat. Persze meg lehet beszélni mi volt az oka a f*szkodásnak, hisz volt oka. De azt sem úgy, hogy "te ilyen és ilyen voltál" hanem úgy, hogy "én ezt éreztem". Utóbbi közlésformába nemigazán lehet belekötni, hisz a saját érzelmeidről beszélsz.

2022. szept. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam megbeszélni vele de nem lehetett. Dühbe gurult. Na most akkor?
2022. szept. 14. 11:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Pech van.
2022. szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyilván dühbe gurul egy ilyen eset után. A dühe alapvetően azt igazolja amit sejtettél, hogy nem megfelelően kommunikálta le feléd és "elég balfék ha az érzésekről van szó. Mi van ha ha csak rosszul kommunikálta felém az érzéseit, és nem szarja le" ez van.


Ha valóban leszart volna akkor nem dühödne be amikor keresed.


Sajnos lehet, hogy ez a hajó elment, ha te szeretnéd újra felépíteni a kapcsolatot akkor próbálkozz többször, hátha sikerül. Elvégre mit veszíthetsz.

2022. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Avocado, akkor lett dühös amikor kiadtam az útját.
2022. szept. 14. 12:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyan az kb.. ha nem érdekelnéd nem dühítené.
2022. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!