Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt azért így nagyon nem kéne...

Ezt azért így nagyon nem kéne inkább, ugye? 24N

Figyelt kérdés
Egy barátom azt éreztette velem, hogy az én érzéseim le vannak szrva, és kiadtam az útját, pont akkor amikor a legnagyobb szüksége lett volna a támogatásomra. Akkor nem volt kérdés részemről. Most, 2 hónap után lecsillapodtak bennem a felkavart érzések, és tudom róla, hogy elég balfék ha az érzésekről van szó. Mi van ha ha csak rosszul kommunikálta felém az érzéseit, és nem szarja le, csak nekem kellett volna okosabbnak lennem és elébe mennem a dolgoknak? Mert ha erről van szó, akkor minden más megvilágításba kerül, és ez esetben bánnám, hogy most nem vagyok mellette. Írjak neki vagy ne? Férfiről van szó.
2022. szept. 14. 09:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne.


Mégpedig azért nem, mert voltam ilyen emberrel barátságban. Az én érzéseim valahogyan mindig a háttérbe szorultak, ő ellenben már minden piszlicsáré szrságra jött és jaj segítsek, jaj így rosszul érzi magát, meg úgy stb.

2022. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!