Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szimpatikus, vagy inkább...

Szimpatikus, vagy inkább visszataszító? 14L

Figyelt kérdés

ülső: feketés-barnás haj, ugyanikyen szem. Fura orr, nagyobb telt ajkak ( :-$ ) Homokóra alak megvan. Körmei mindig ápoltak, 2 vagy 3 naponta mos hajat. Néha feketésebben öltözködik.

Zenei ízlése: nem veti meg a rockot, metált sem (azt, amiben van is dallam, és nem holmi székrekedés bájos hangjai nyögésekkel mixelve), punkot (csak prodigy) , poposabbat (lenka) meg egyebeket (lana del rey) és a komolyzenét is.

Belső: Sokat gondolkodik, akikkel nincs nagy haverságban azzal ridegebb, távolságtartóbb, néha, ha olyan szemlélete van éppen, bunkó.

Van, hogyha éppen nincs kedve úgy...senkihez (kevés barátom van. Azt hiszem, kettő, de az sem biztos) , akkor nagyon visszautasító tud lenni, akár szó szerint is alrébb tol...

Haverokkal nagyon nyitott, alapvetően mindenkiről gondoskodó, szeretetet adni és barátságot találni vágyó lány. Sokat nevet, ha olyan emberrel beszél. Viszont sokszor erőszakos, végig visz mindent, ami megálmodik (úgy értem akár nagyon is tud hízni, ha túl sovány, és nagyot is tud fogyni, ha túl kövér) . Kívülről prűdnek tűnhet, de belülről nem az...

És szeretné, ha az emberek feltételek nélkül szeressék.

14L



#apropó #Az alrébbot nagyon bénán írtam #helyesen arrébb #nyelvtantanár mérges lenne #basszus megyek tanulni nyelvtanra #4-es meg lesz talán
2015. márc. 27. 23:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Feleségül jössz hozzám? :$
2015. márc. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ő az enyém!!!
2015. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Interferencia ***** válasza:
Állj, állj, állj... Állj! Mi ez: "punkot (csak prodigy)"?
2015. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy 20 éves legalább? :)
2015. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

csak 2-3naponta mosod a hajad?

én meg a bnőm naponta

elég zsíros lehetsz.... -.-

2015. márc. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Méért, jó a punk zene ((csak prodigy!))

Az előző válaszokat köszönöm, bár nem értem...

A korombeli fiúk is, néznek, persze, de senki nem jön oda hozzám... Pedig szívesen a barátjuk lennék, a lányok olyan kígyók tudnak lenni.. Vagy azok.

Szóval, egyedül vagyok.

Nem hiszem, hogy túl sok ember sírna utánam jelen pillanatban, ha...

2015. márc. 27. 23:10
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha erőszakos, vad az lehet kissé taszító. Majd rájössz, hogy az emberek többsége nem fetlétel nélkül, hanem feltétellel szeret. De az számít, az a kevés igaz barát és társ, aki olyannak szeret, amilyen vagy. A többi embertől ezt ne várd. A legtöbb ember addig tart jó fejnek, amíg egyszer meg nem sérted, arrébb nem tolod, bele nem gázolsz. Ugyanis a negatív dolog jobban megmarad, mint a pozitív, ez ösztön. A túlzott visszautasítás is riasztó, így a szűrőn sokan kiehetnek, olyanok is akik nem tudják fogni a valódi jeleket, hogy ez csak főleg önvédelem a részedről és pont nem szeretnéd hogy kiessenek. Majd a munkahelyen később sokat fogsz észlelni, addig is maradj, amilyen vagy, az erőszakosságból kicsit vegyél vissza, az álmaidat viszont vidd véghez, az visz előre.
2015. márc. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

tudom mit érzel :/ képzelheted nekem milyen nehéz fiúba :D én is 14 éves vagyok, de a barátaimban egyikben sem bíznék meg."jobb 1 lány(én esetemben)-fiú barát mint 100 kétsínű barát/barátnő".

ha akarsz velem bármikor beszélhetsz vagy bármi,én általában kedves vagyok,próbálok az lenni.

2015. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Áhahah, másokkal egyáltalán nem vagyok erőszakos, csak magammal :-)

Mondom, aki rendes velem, nem tolom el.

Csak néha.

De köszi, megpróbá

Miközben ezt írtam, hogy megpróbálok kedves lenni abba is hagytam

Neem

Annyi hülye embernek viselem el a hülye hóbortjait, már nincs lelki erőm kedvesnek lenni.

B terv nincs?

2015. márc. 27. 23:15
 10/17 Interferencia ***** válasza:
A prodigynak mi köze a van a punkhoz? Az hol punk?
2015. márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!