Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elégedett vagy a munkáddal...

Elégedett vagy a munkáddal vagy a magánéleteddel?

Figyelt kérdés

2022. szept. 15. 21:46
A kérdező szavazást indított:
Csak a munkámmal vagyok elégedett
Csak a magánéletemmel vagyok elégedett
Mindkettővel elégedett vagyok
Egyikkel sem vagyok elégedett
50 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A munkammal nagyjabol elegedett vagyok, vegre azt csinalom amit szeretek, de a maganeletem pocsek. Baratok nincsenek, inkabb csak 1-2 tavoli haver, csaladomrol inkabb ne is beszeljunk, es meg a mentalis egeszsegem is a padlon van. Katasztrofa. :D
2022. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok elégedett egyikkel sem, de ha azt nézem, hogy leehetne rosszabb is a helyzetem, akkor azt kell mondanom, hogy mindkettővel elégedett vagyok.
2022. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Munkám nincs, magánéletem sincs, ilyenkor mit kell megjelölni?
2022. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Mindkettővel elégedett vagyok - ami nem problémamentességet jelent, hanem hogy dolgozom a problémáim megoldásán!
2022. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%
egyik sincs,sőt lehet én se leszek,nemsokára
2022. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A munkámmal elégedett vagyok. Szeretem amit csinálok. Idén lettem csoportvezető. A fizetés is jó.

A magánéletem ezzel szemben romokban. Egyke vagyok, szüleim már nem élnek. És két hete raktam ki a barátomat miután csúnyán átvert. A legjobb barátnőm pedig külföldre költözött. Szóval ötven ötven százalék.

2022. szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen dolog amivel elégedett vagyok az életemben az az új thai étterem, amit úgy két hete találtam. Minden más: kuka.
2022. szept. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A munkámmal nagyjából elégedett vagyok. Azért nagyjából, mert a bajom igazából pont az vele jelenleg, hogy elégedett vagyok vele: semmi célom nincs benne jelenleg, csak bejárok, és próbálom magam elfoglalni.


A párkapcsolati életemmel jelen percben maximálisan elégedett vagyok. Az asszony szeret, én is őt, támaszom a bajban, én is neki, nedves rám a ..., nekem is áll rá a ...

2022. szept. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 NTBS ***** válasza:
75%
A munkával nagyvonalakban.
2022. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csodás férjem és egy álom munkám. Látszólag csodás életem van, de a traumák megkeserítik minden percemet. A karmának köszönhetően elmondhatom, hogy olyan munkám van, amiről sokan álmodni se mernek. Akik annak idején szekáltak most jó nagy pofonokat kapnak az élettől. Mindenki azt kapja amit érdemel.
2022. szept. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!