Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél, ha a főnök a...

Mit tennél, ha a főnök a magánéletedben vájkálna?

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Kb. semmit. Nem tud a maganeletemben vájkálni, ha nem válaszolom meg a kérdéseit.
2020. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálja meg. Van erre jogi út. :)
2020. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

Engem nem zavar, én egy nyitott könyv voltam mindig is. Bármire szívesen válaszolok bárkinek és nem érzem személyes sértésnek ha valaki kérdez.

Tudom hogy a legtöbb ember nem szereti kiadni magát, meg úgy van vele hogy nem tartoznak a dolgai senkire, a többségnek nagyon zavaró lehet. Nekem nem gond.

2020. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Felmondanék
2020. okt. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ameddig annyival le lehet szerelni, én nagyon felszínesen válaszolgatnék neki, meg tettetném a hülyét. Volt olyan főnököm, aki sejtette, hogy az egyik kolléga az egyik ügyféllel ismerkedik "úgy" (amúgy nem volt szabályzatellenes meg semmi ilyesmi), és rajtam keresztül próbált megtudni dolgokat... olyan profin tudtam adni a hülyét, és olyan érdektelen dolgokról beszélni :D.


Ha már zavaró, és nagyon intim dolgokról kérdez, akkor megmondom, hogy erről nem szeretnék beszélni, mert privát dolognak tartom. Ha folytatja, akkor vagy HR, vagy felmondás, attól függően, van-e neki is felettese, vagy nincs.

2020. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, problémát okoz nektek hogy engem nem zavar? Vagy mi értelme a lepontozásnak?

Én totál megértem hogy a legtöbb ember nem szereti ha nagyon személyes kérdéseket tesznek fel neki, ezt írtam is.

De az kinek fáj és miért, ha engem nem zavar?

3-as voltam.

2020. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudna.
2020. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egy normális emberi lény beszélgetésbe képes elegyedni alap információk megosztásával.


Azt hogy valaki személyes kérdéseket tesz fel, nem jelenti azt hogy rossz indulattal csinálja vagy hogy illetlen lenne.


Inkább azzal van a baj, aki ilyeneken megsértődik. Neki van valami baj az önbecsülésével, hogy semmit sem akar önmagáról megosztani vagy éppen nem mer.

2020. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
8: Vagy pedig egyszerűen puritán típus, aki a munkát a magánélettől a végsőkig szét akarja választani. Minden joga megvan hozzá. Mondjuk, hogy én a munkahelyen rögtön az első nap avval indítok a bemutatkozáskor, hogy kerekperec közlöm a kollégákkal, hogy nem kívánok megnyílni, haverkodni, és ilyenek, a legjobb lenne, ha csak és kizárólag akkor szólnának hozzám, ha ezt a munkamenet megkívánja. Ugyanezt a főnökkel is, esetleg még hozzáteszem, hogy nekem az esetleges ajándékosztásokkor semmit nem kell adni, csapatépítőkön és céges partikon sem kívánok részt venni, nyugodtan meg lehet spórolni a rámeső részt. Persze mindezt normál, korrekt stílusban, és hozzáteszem, hogy senkivel nincs semmi bajom, én egyszerűen ilyen vagyok. Na most, ezt igazából el kellene, hogy fogadják. De valószínű az történne, hogy kirúgnának arra hivatkozva, hogy nem vagyok képes beilleszkedni. Holott az ember a munkahelyre elsősorban dolgozni jár, a fő lényeg, hogy jól teljesítsen.
2020. okt. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Visszautasítanám.
2020. okt. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!