Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elégedett vagy a munkáddal...

Elégedett vagy a munkáddal vagy a magánéleteddel?

Figyelt kérdés

2022. szept. 15. 21:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Mindenki azt kapja amit érdemel."


Az ilyen mondatokkal azért óvatosan! Tulajdonképpen ha így vesszük a szekálást, meg az összes traumázt is megérdemelted.

2022. szept. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen, megérdemeltem tisztában vagyok vele.
2022. szept. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12-es, szerintem nagyon rosszul látod a dolgaidat és ebből a pár mondatból is azt gondolom, hogy hosszútávon keserű lesz a dolog - vagy már az.
2022. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mi lesz keserű? Mi van?
2022. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Látszólag csodás életem van, de a traumák megkeserítik minden percemet. " "Mindenki azt kapja amit érdemel"

Egyéni vélemény:


Ez a fajta hozzáállás sajnos elég toxikus és nem is igaz. Karma nincs (vagyis nem úgy mint ahogy te gondolod), nem azért kaptál traumákat mert megérdemelted és mások sem azért szenvednek mert bántottak téged.


Azért bántottak téged, mert egy olyan környezetből jöttek, ahonnan ezt a mintát hozták. Azért szenvednek most mert ezt a mintát nem tudták ledolgozni, elhagyni. Neked vélhetőleg azért van ilyen munkád, mert a traumáktól megerősödtél és talán a háttered adott lehetőséget, hogy előnyt kovácsolhass belőle, ellenben ezeket akkor is tudni kell feldolgozni és nem hagyni, hogy megkeserítsenek, bántsanak, mert ezek maguktól nem oldódnak meg és lehet akármilyen munkád, egy idő után minden keserű lesz.

2022. okt. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ennek a kommentnek se füle se farka. Borzalmasak voltak a körülményeim és nem erősödtem meg, hanem tettem a dolgokért.
2022. okt. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"nem erősödtem meg, hanem tettem a dolgokért"


Ez ugyanaz csak más szavakkal. Aki nehéz körülmények közül jön, gyakorta sokkal ellenállóbb, motiváltabb, alázatosabb, amiből tud profitálni. Ettől még szar, de van előnye is.

2022. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz barátom, mert az emberek közé még mindig nem tudok beilleszkedni, ezért vagyok vállalkozó. Inkább ne okoskodj ha fogalmad sincs a körülményekről
2022. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Miért vagy ennyire ellenséges? Bántottalak valamivel? Nem mondtam olyat, hogy jaj de jó neked, csak azt, hogy valószínüleg a nehéz előéleted miatt keményebb vagy az átlagnál, ami sokat segíthetett a vállalkozói létben eredményessé válni. Ebben van bármi bántó számodra? Nem degradálom a kihívásaidat egy pillanatra sem.
2022. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Inkább hátráltat, mint segítene
2022. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!