Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jó reggelt és a szép jó...

Jó reggelt és a szép jó reggelt között van vmi különbsèg?

Figyelt kérdés
Nyàlas is tud lenni a szép jó reggelt?
2022. szept. 24. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
A jó reggelt formálisabb, általában azért mondják mert az illem megköveteli. A szép jó reggelt akkor szokták mondani, ha kedvelik az illetőt, vagy vidámak, szóval egy fokkal őszintébb és szívélyesebb mint a másik. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom, de lehet hülyeséget mondok.
2022. szept. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
65%
Az, hogy az egyik 2 szó, a másik pedig 3. Azon belül meg szerintem udvariasan kicsit a szép jó reggelt. 😀
2022. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
A modorosság. A második modoros (nekem), az első nem.
2022. szept. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a "Szép jó reggelt" nyálas, főleg, ha úgy is hangsúlyozzák, meg egy fura ember közli ezt.
2022. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idegesítő a “Szép jó reggelt”. Hátsó szándék. Dinnyefeje van, és himbálja. A Jó reggelt meg bunkóság. A gimnáziumi érettségivel jár a Jó reggelt kívánok.
2023. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!