Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek sokan hülyének...

Miért néznek sokan hülyének mikor elmondom hogy vegán vagyok? Még a saját szüleim is azt mondják hogy nem vagyok normális. Pedig szerintem abban semmi rossz nincs ha valaki vegán.

Figyelt kérdés
21/N

2022. szept. 27. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem megszokott.
2022. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
80%

Más vagy mint a többiek.

Függetlenül attól ha ez jó vagy rossz az emberek elsőre le fognak nézni.

Ellenben ha fogyókúra miatt vagy vegán azt már tényleg nem biztos hogy a legjobb megoldás, inkább elvből legyél az.

Ezt nem vegánkènt mondom, ez olyan mint egy vallás, vagy egy erkölcs.

Ezzel az élőlényeket meg a fenntarthatóságot véded.

2022. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Mert a legtöbb embernek az jóval fontosabb hogy jól lakjon mint a tény hogy ártatlan életek vesznek kárba ezzel. Ne is torodj velük. Jo dontest hoztal.
2022. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem hiszem, hogy hülyének néznek. Inkább tartanak attól, hogy te is olyan erőszakosan akarod ezt rátolni másokra, mint a nethuszár vegánok.
2022. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem szeretném ezt senkire sem ráerőszakolni csak kiskoromtól kezdve utalom a húst régen néha ettem csirkemellt. Viszont disznóhúst még életemben nem ettem. A tejet ki nem állhatom a tojást se nagyon szeretem és ezért döntöttem emellett hogy vegán leszek. És sok embernek ez furcsa hogy én nem szeretem az ilyeneket.
2022. szept. 27. 21:37
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Ne aggodj, nagy esellyel ettel te mar mindenfele hust,csak nem emlekszel ra, mert a szuleid gondolom husevok es mar a hozzataplalastol kezdve eleg “kemenyen” meg van adva (foleg regen volt ez jellemzo) hogy miket kell bevezetni a babaknak es hogyan. Es ebbe sok-sok hus is van...:D

Na mindegy.


Szoval amugy meg nyugi, ez egy olyan ki nem szarja le tema alap esetben. Mindenki ugy eszik, ahogy akar. Van par ember, akinek nem tetszik, oke, de nem kell komolyan venni. Es nem is kell megosztani mindig mindenkivel szerintem, abszolut maganugy.

2022. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

#3 a hús csirkék meg a disznók kihalnának, ha nem ennénk őket, mert haszon állatok.

A huspotlo szója termesztés által meg kipusztul az állatok élőhelye.

Szóval mindenképpen ártasz nekik, a puszta léteddel is, akár eszel húst, akár nem.


Az a baj, mindent fekete-fehérnek láttok.

2022. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem látom értelmét, kb semmit se ehet, megvon magától mindent. De minek is, jobb lesz ettől? Inkább támogasson állatjóléti szervezeteket, törekvéseket.
2022. szept. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

A megrögzött vegán nem hivatkozhat tudományos tényekre, mert az ember evolúciója során nem csak és kizárólag növényeket evett.

,

Aki SAJÁT ELHATÁROZÁSÁBÓL VEGÁN AKAR LENNI, ám legyen.

Kérésem viszont:

- ne tartsa alsóbbrendűnek a húsevőket,

- ne akarjon téríteni, ezzel vitát generálni,

- ha utódja (gyereke) lesz, ne kényszerítse őt vegánságra, várja meg, míg ő felelős döntése alapján elfogadja, vagy elutasítsa ezt az életmódot!

(Felelős döntés ideje: önmaga eltartásának biztosítása).

.

Mondom a fentieket olyan húsevő létemre, aki TÖBBNYIRE növényevő állatok húsát fogyasztja.

2022. szept. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyél már rendesen hülyegyerek.
2022. szept. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!