Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utál/kerül mindenki?

Miért utál/kerül mindenki?

Figyelt kérdés
Én jó ember vagyok, persze azt sem hagyom hogy kihasználjanak de valamiért mindenki kerül engem, mondjuk legbelül valahogy azt érzem jobb is így mert picit aszociálisnak érzem magam.. nem igazán bírom az emberek társaságát de néha jó lenne beszélgetni valakivel
2022. szept. 28. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagy elég szórakoztató, nincs semmid, ami kéne nekik, és nem akar senki a lelki szemetesládád se lenni. Ezt most nem bántásból írom, csak ez az igazság valószínűleg a rövid leírás alapján.
2022. szept. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kissé ellentmondásos vagy, és valószínűleg az arcodra van írva, hogy hagyjatok békén, nem akarom a társaságotokat! Közhely, de a mosolyogj és a világ visszamosolyog rád néha működik. Bár, ha teszel az emberekre, nem tökmindegy miért utálnak? Ha egy kicsit pozitívabb lennél, ha nyílt és barátságosabbá válnál, talán az érdektől mentes barátok is megtalálnának. Talán...
2022. szept. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Nekem az nem szimpi mar ahogy kezded a mondandod, nem bantasbol irom, de a kijelentes nekem nem hat termeszetesnek. Foleg, hogy ilyet ki jelent ki magarol?

Az emberek meg okkal keresik masok tarsasagat, ez kezdetben nem azert van h lelkizzenek vagy mert szukseguk van egy emberi tarsasagra x idonkent, hanem mert van vmi szimpatikus a masikban, vannak kozos elmenyek, kozos programok stb. Nem pedig kell a spajzba egy ember, h amikor megehezunk eloveszuk, a masiknak is vannak igenyei/mercei.

Nem is tudom hol kene kezdened h felzarkozz ahhoz h mi fan teremnek az idealis emberi kapcsolatok meg h ebben neked mi a szereped. Mondjuk lehet a kijelentes, h nem birod az emberek tarsasagat, eleg sokat elmond.

Masik h 2esben egy tarsasag nem fog alakulni mert csak elszigetel mas emberektol, ha az egyiknek nincs igenye ismerkedni mas emberekkel.

Mikor szukseged van tarsasagra, akkor miert vagsz ra?

2022. szept. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

" azt sem hagyom hogy kihasználjanak"


"nem igazán bírom az emberek társaságát "


Hát, talán mégsem vagy olyan jó társaság.

2022. szept. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy nem hagyod magadat kihasználni, de ne legyél kedves, jó a zemberekkel, mert a ma embere az ilyen embereket csak kihasználja 1000-el.
2022. szept. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert utálatos vagy.
2022. szept. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!