Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van bármi értelme az életemnek...

Van bármi értelme az életemnek,ha mindig megakarok halni?

Figyelt kérdés
Nincs értelme semminek,mivel nem boldogit semmi. Nem szeretek élni,nekem ez nem való,kár volt megszületni.
2022. szept. 28. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Szenvedés helyett pszichológust! A "semmi" egyébként biztos, hogy nem áll fenn. Teljesen biztos, hogy van olyan dolog, ami érdekel, akkor azzal kell többet foglalkozni. És nyitni az emberek felé, minél többet megismersz, annál nagyobb az esély, hogy találsz olyat, akivel jól érzed magad.
2022. szept. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg probalj megkeresni egy terapeutat. Ne pszihologust, hanem pszichiatert.

Sajnos pont ma beszelgettunk a tesommal a depressziorol. Csak szakember tud rajta segiteni, hazilag te semmit nem tehetsz ellene. Akik bunkon ramondjak, hogy te nyiss masok fele, meg hogy hulyen gondolkodol, meg ilyenek, azoknak fogalma sincs az emberi elme sokfelesegerol, oriasi sebezhetosegerol. Szornyen nehez, amikor valakinek mar a halallal kapcsolatos gondolatai vannak. Sajnalom, hogy ennyire szomoru vagy. Megertelek, de csak mert en is voltam mar ilyen helyzetekben.

2022. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Nincs értelme az életnek. Nem csak a tiédnek, másokénak sem. Én is vágyom már nagyon a halálra.
2022. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Csatlakozom a harmashoz,semmi ertelme az egesznek, egy kalapszar
2022. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!