Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szívnak az emberek...

Miért szívnak az emberek cigarettát?

Figyelt kérdés

A füstje fullasztó, tömény, büdös. Elvileg ugyanezt szívják be nem? Életemben egyszer szívtam el egy szál cigarettát, 17 évesen egy házibulin, de konkrétan olyan érzés volt, mint amikor a garázsunk kigyulladt és a tömény füstöt és pernyét lélegeztem be. Napokig öklendeztem és mart a torkom.

Ez miért jó annak aki szívja? Csak kíváncsi vagyok, ti mit éltek át, miközben dohányoztok? (nyílván aki nem teszi annak tárgytalan a kérdés)


fehér-kék dobozos marlboro volt.


2022. szept. 29. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire lenyugtat, és elvonja a figyelmem, a gondolataim. Ez az egyetlen előnye, a többi csak hátrány (büdös, káros, drága).
2022. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor jól gondolom, hogy másnak is hasonlóan "füstös" a szívás?
2022. szept. 29. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Mert menők.

Mert cigivel nyugszanak meg.

Olyan függők, hogy már nem tudnak leszokni.

2022. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszik hogy menő. Leggyakrabban kamaszként rászoknak mert akkor olyan "felnőttes". Aztán meg gyengék leszokni később.
2022. szept. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mikor először cigizel, kellemetlen, szédülsz/hánysz. De ez idővel átfordul. Ha elszívsz egy cigit, Lemegy a pulzusod (nyugodt leszel), kiélesednek az érzékszerveid (sokkal jobban tudsz koncentrálni(mindenre)), és kivisz a túlgondolt gondolataidból. Így sokkal jobban tudsz egy dologra figyelni/koncentrálni (amíg a nikotin ki nem megy a szervezetedből).
2022. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!