Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A s zemelyi igazolvanynal...

A s zemelyi igazolvanynal mikor szavazta meg a magyar nep,h kotelezo legyen az ujjlenyomat hozza ?

Figyelt kérdés
Miert kezelnek minket bunozokent?

2022. szept. 30. 02:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
83%

"Bűzözőéknél egy bevett taktika, hogy tárgyakat visznek a tetthelyre, félrevezetés céljából."

Hollywoodi kémfilmekben lehet, hogy ez bevett taktika, a valóságban szinte sosem fordul elő. A legtöbb bűnöző eleve nem egy észkombájn, még azon sem agyal hogy saját ujjlenyomatot ne hagyjon, nemhogy másét hagyja ott...

2022. okt. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
60%
20/21 es ezt jó tudni tényleg nem tudtam, hogy kötelező
2022. okt. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
56%
Nekem sem volt eszemben, mert én nem tologattam a pandémia miatt, elmentem rendesen 2020-ban, amikor hosszabbítani kellett (jó is volt, hogy sokan tologatták, mert én meg így nagyon gyorsan végeztem), és nekem még nem kérték. A kérdés kapcsán jutott eszembe, hogy egy kollégám már mesélte, hogy vettek tőle ehhez ujjlenyomatot, aztán utánanéztem. Először arra gondoltam, hogy csak azért, mert jár ki Németországba unokázni, mert ott él az egyik gyereke.
2022. okt. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
30%
Semmikor nem szavaztuk meg, de undorító diktatúràban élünk, ahol mindenkit bűnözőként kezelnek. Aki szerint ez a normális, az menjen adasson be magàba még minimum 15 covid vakcinàt havonta, hallgassa a propagandàt a televízióban, egye az E szám tartalmú szarokat a nap 24 órájában, és járjon minimálbérért továbbra is dolgozni 3 műszakban úgy, hogy a nyakában van a CSOK, babavàró meg még egymillió hitel. Mert akik ilyen életet élnek maximum azoknak normális ez az egész, a valóban normális ember meg ezen felhàborodik.
2022. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
64%
Em értem, miért számítana az ujjlenyomat rögzítése úgy mintha bűnöző lennél, pláne a mai világban ahol már a telefon feloldásától kezdve a banki tranzakciókig minden működtethető ujjlenyomattal.
2022. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
38%

#24

Mégis miért háborodsz fel rajta? Milyen hátrány ért téged?

2022. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
37%
Bűnöző vagy, kérdező, hogy ez zavar téged?
2022. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Psycho ***** válasza:
14%

Az, hogy leveszik az ujjlenyomatomat, nem zavar. Tudnak ezek rólunk így is bőven eleget - általában többet, mint mi magunk.


Az már sokkal inkább zavar, ha a megkérdezésünk nélkül kutakodnak a digitális ujjlenyomataink között (pl. Pegazus botrány).

2022. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Visszaelnek vele altalaban.

Nem vagyok bunozo.

2022. okt. 5. 23:01
 30/32 anonim ***** válasza:
68%

"Visszaelnek vele altalaban."

Kik és hogyan?

2022. okt. 6. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!