Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legcikibb történeted?

Mi a legcikibb történeted?

Figyelt kérdés
Egyetemen rohantam be wcre, mert már 3 emeletet végigjártam, mire találtam olyat, ahol van papír, és nincs összehugyozva az ülőke, úgyhogy nagy megkönnyebbüléssel intézem a dolgom, miközben valaki kopog. Teljesen mély, fáradt hangon kiszólok, hogy foglalt. Erre nagy csend, utána hallom hogy elsétál az illető. Amikor jól végezve dolgomat hagyom el a mosdót, látom, hogy a másik wc ajtaján van a férfi alak. Teljesen lefagyva nézek hátra, igen, én most konkrétan a női budiban gitteltem és rémiszthettem egy szegény lányt halálra. Be is ugrottam a férfi wcbe és a fülkében vártam fél órát míg kicsengetnek, hogy akkor távozzak amikor már forgalom van, hogy ne lássanak
2022. okt. 6. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszer akkorát estem az utcán hogy minenki engem nézett van még más is de azt nem akarom ki irni
2022. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!