Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elindulok egy valtoruhaval es...

Elindulok egy valtoruhaval es egy taskaval mert nincs hol laknom, mire szamitsak mi fog tortenni velem? 24L

Figyelt kérdés

Nem szeretnek rola beszelni hogy miert nincs hol laknom, nem is szamit, de az a lenyeg hogy holnaptol nem lesz hol laknom.

Egy taskam van, amibe bele rakok egy valtoruhat, telefontoltot, tisztasagi dolgokat, nem tudom mi még a legfontosabb

Hajlektalanszallokon meg lehet furdeni es felefont tolteni? Kimosni a ruhamat?

Lesz ezekre lehetosegem?

Be fogok menni ettermekebe, megkerdezem keresnek e mosogatot ott meg lehet beszelni a napi fizetest, ha esetleg talalok munkat, napkozben dolgozok de ameddig nem szedek ossze egy szobara valo penzt, addig estenkent hol tudnek aludni?

Hol legyek amikor nem kell majd dolgoznom?

Hogy vegezzem el az alapveto tisztasagi dolgokat? Nekem eskuszom nem az a legrosszabb hogy nem lesz hol aludnom, hanem az hogy vajon hol fogok tudni zuhanyozni es hogy fogom tisztan tartani a ruhaimat..

Es ha nem talalok mosogato munkat, mit fogok enni vagy mi lesz velem?

Azt hogy valami szervezet segiteni fog ne irjatok mert ha segitenenek barkinek is, nem lenne ennyi hajlektalan ember, nem en leszek a kivetel akinek majd segiteni fognak

Attol is felek hogy ellopjam a telefonom akkor teljesen elvesztem majd minden remenyem..

Kerlek titeket irjatok nekem tippeket, vagy ha tudtok valami megoldast akkor irjatok le nekem

Megkerem az adminokat ne toroljek a kerdesem nem viccbol irtam ki, teljesen elvagyok keresedve!

Budapesten tobb lehetosegem lenne szerintem, de nincs penzem oda felutazni. Pedig ott van 1000etterem, valahova ugyis felvennenek mosogatni, itt ahol lakok a legkozelebbi varosba kb 10 etterem van, es interneten neztem sehova nem keresnek embert

Hajlektalan szallo sincs, csak etelt szoktak osztani de ejszakara sem tudok be menni sehova, es megmondom oszinten inkabb vegigulom ebren az ejszakat valami forgalmas helyen, aztan nappal alszok majd 1-2 orat valami parkban ahol nem maszkalnak, de nem merek hajlektalanszallora menni aludni, csak max furdeni..mert mashol nem fogok tudni

Mit tennetek a helyemben? Amihez penz kell, pl elutazni olyan helyre dolgozni ahol adnak szallast az kivan love, mert nincs penzem utazni, sem ott lenni fizetesig.


2022. okt. 6. 19:35
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Mégegyszer megszeretnem kerni az adminokat, tudom hogy jelentgetni fogjak az emberek a kerdesem, de kerem ne toroljek! Kommentet sem fogok irni, csak hogy ne tunjon ugy hogy unalombol irtam ki, csak elolvasom a valaszokat de kerem ne toroljek..
2022. okt. 6. 19:36
 2/52 anonim ***** válasza:
96%
Én szívesen segítenék neked, bár nem tudom hol élsz. De tudok adni szállást, nem kérek cserébe semmit sem.
2022. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
90%

Hova valósi vagy? Hátha tud valaki közülünk segítne valamiben.

Egyébként nincs valami rokon, akinél meghúzhatnád magad addig? Nagyszülők, testvér, stb?

2022. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
32%
Szeretlek!
2022. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
33%

Eddig hol laktál?

Eddig nem dolgoztál sehol?

2022. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
38%
Nincs egy barátod sem vagy közelebbi ismerősöd vagy esetleg rokonod?
2022. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hová valósi vagy, de írj rám ha gondolod. Mosásban, tisztálkodásban tudok segíteni, és lehet, hogy szállásban is. Természetesen ingyen.
2022. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Senkitol nem tudok segitseget kerni még csak kozeli ismeroseim sincsenek , ezen hogy valakitol segitseget kerjek ezen nem is gondolkozok mert nem tudok kitol
2022. okt. 6. 20:03
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
Itt is lenne pár ember szerintem aki tudna neked segíteni.
2022. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Irtam mindenkinek aki irta hogy segitene. Koszonom
2022. okt. 6. 20:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!