Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ahol a gyereket csak jó...

Ahol a gyereket csak jó időben viszik ki az oviban, és akkor is keveset, mindig mindenből van kinti váltóruhája?

Figyelt kérdés
Januárban kezdtük az ovit, télen egyszer volt kint, sokat beteg is. Sajnálok mindenből plusz ruhát, cipőt ott hagyni azért, hogy átnője.

2022. márc. 22. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy van, hogy télen a benti nadrág fölé vesz egy másikat, amikor reggel indulunk oviba. Azt ott levesszük, és ha kimegy, akkor ráadják.

Sapka, sál, kabát, kiscsizma az egyféle van, azaz az elmúlt hetekben nem egészen. Mostanában ui. a reggeli és a késő délelőtti idő között olyan nagy hőmérséklet-különbség van, hogy szoktunk vinni egy vékonyabb kabátot és egy vékonyabb sapkát is. De az benne van a kis hátizsákjában, tehát minden nap visszük-hozzuk.

2022. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én abban viszem amiben kinn is lehetnek..


Bentre van váltó 2 is

( többet várnak el, de a gyerekemet 3-szor kellett öltöztetni szeptember óta

-1 leöntötte egy csop. Társa

-2 lecsúszott a vizes csúszdàn, későn vették èszre, hogy le kell törölni


-3

Szólt, hogy ki kell mennie, de húzták az időt ( elnèzést is kértek tőlem , hogy ők voltak a hobásak, mert szólt.. és előttem még egyszer a gyerektől is..)


Így tárgytalannak tekintettem a 3-5 öltőt

2022. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sokat vannak kint, csak 1 tartalék ruha van bent, de még sosem volt rá szükség
2022. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Overálban megy,alatta van a benti leggings.

Kinti cipő az,amiben megy (téli bakancs).

2022. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kintre mindig vízhatlan overáljuk vannak. Évszakban megfelelően 3 fajta (bélés nélküli, vékony béléses, vastag béléses). Mondjuk nálunk mindig kint vannak. Esőben, hóban is. Imádnak a sárban dagonyázni is. Ha beértek és az overál alatti ruházat koszos, akkor azt is átcserélik.

Szerintem vidd évszaknak megfeleő ruhában. Abba menjen ki. Az a legjobb.

2022. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk sincs külön kinti ruha.

Amibe megy reggel a gyerek, abban van napközben és ha baleset éri (kiönt valamit, koszos lesz, stb) akkor van bent 1 váltás ruha, amit tudnak használni ilyenkor. Nálunk inkább a torna cucc a kényes téma :D Az elmúlt évben 2 cipőt is kellett venni átnövés miatt és ugyanennyiszer volt torna óra.. :D

2022. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor úgy látom, egyáltalán nem baj, ha ugyanabban megy ki, mint amiben viszem reggel. Én is overál párti vagyok, de nincs annyi, hogy legyen mindenhová és minden célra. Plusz a kihasználatlanság bosszant, hogy megveszem nagy nehezen a jót, amit vadászni kell, és nincs is rajta. Cipő szintén, most hoztam haza az új hótaposót.
2022. márc. 22. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Az oviba való ruhákat érdemes használtan venni. Én nem szívesen veszek új kinti ruhát. Nagyon sok gyerek 4-6 hét alatt kinyír egy overált. Szóval megéri oda olyan ruhát venni, ami nem drága, de jó minőségű. Inkább abban menjen ki viszont, amiben viszed. Felesleges új ruhákat venni az oviba, ha nem is használják.
2022. márc. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!