Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hány rend váltóruhát kérnek...

Hány rend váltóruhát kérnek be a ti bölcsitekben?

Figyelt kérdés

Milyen idős gyereknek?

El is fogy?

Nálunk 3 teljes rend ruhát kérnek. Sokallom. Itthon sosincs ennyi baleset, pedig egyedül étkezik teljesen.



2022. jan. 6. 09:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
2 teljes szett kellett minden korosztalynak. Mi a probléma amúgy a 3 szettel? Elfer a szekrényben, nem? Ha nincs baleset, nem adják rá. Ha van, akkor legalább van kéznél tiszta. Volt olyan nálunk, hogy így is kölcsönöztek nekünk, vagy a mi ruhainkbol. Gyerekek, kicsik, bármi történhet.
2022. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
3 és konkrétan még ez sem elég néha pedig 3 éves és szobatiszta.
2022. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 4 van. Általában elég 1 váltásruha hetente, de volt olyan pénteki napja hogy 3x kellett átöltöztetni teljesen (bepisilt, magára borította a levest, összesározta az udvarban).
2022. jan. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
3 szett. Volt hogy 2 el is ment. Udvaron koszolt bent meg festettek. De van hogy levizezi magát kézmosásnál, leeszi.. stb Sokminden történhet és míg mondjuk én egy kis festék miatt nem öltöztetem, ott igen
2022. jan. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A 3 szettel csak annyi a problémám, hogy valószínűleg anélkül fogja kinőni, hogy rajta lenne. Nem lehet bemenni, nem adják haza, csak ha szennyes. Az oviban is ez volt, bekértek egy csomót és nem kellett csak egyszer-egyszer, pedig a nagyobb gyakrabban leöntötte, leette magát. A kicsi egyszer se.

És a másik problémám, hogy nem készültem ennyi ruhával, mert itthon sose kellett. Ha tényleg ennyi fogy majd, duplázhatom meg a készletet hétfőig.

2022. jan. 6. 10:04
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Esküszöm nem értelek. 3 póló, 3 macinaci, 3 bugyi, 3 pár zokni. A gyereknek csak van ennyi ruhaja? Vagy mindenből csak egy heti adag van?
2022. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Miért, összesen 3 szett ruhája van, hogy dupláznod kell a készletet?


Nem veszi fel soha, és? Nem a legszebb ruháit kell bevinni.

Nem kell minden nap 3 ruhát bevinni, ezt egyszer kell megejteni, és qz bent marad míg ki nem növi. És vissza KELL adják az a te tulajdonod, de mivel nem a legszebb ruháid adod oda, hanem mint amit fent is írtak 3 macinaci, 3 póló, 3 pár zokni, 3 alsónemű. Ennyit csak tudsz nélkülözni.

2022. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

3 van nálunk is és rendszeresen másban jön haza a gyerek, mint amiben beadtam. :D Jellemzően nem a pisi-kaki balesetek miatt. Főleg ha trutyisabb idő van, az már minimum egy szett mínusz aznap, de én örülök, hogy akkor is kiviszik őket játszani. Pocsolyában ugrál, sáros lesz, vagy egyszerűen csak jól leizzad és adnak rá szárazat. Sokszor gyurmáznak, sütnek, "festenek", maszatolnak, mocskos lesz, átöltöztetik, kész. Nem nagy ügy.

Ha tuti biztosra veszed, hogy nem fog kelleni, akkor menj be egy turiba és vásárolj be a méretében kb. 3-4 ezer forint értékben 3 szett jobb minőségű ruhát, nem fogod sajnálni, ha átnövi és kész.

2022. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

6, van 10 body, 5 nadrág...

Beadok 3 nadrágot, naponta moshatok. Most váltott méretet, minden új, eddig ennyi se kellett darabra. És heti kettő mosás elég volt. Nem az anyagi része izgat, hanem egyszerűen nem szeretem, ha nem használja ki, ha csak áll a ruhadarab.

Kintre van softshell nadrágja, overálja, sáros nem lesz a benti, szobatiszta, sose volt baleset, tisztán eszik.

2022. jan. 6. 14:21
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Én értelek. A kapszulagardrób híve vagyok. A saját részemre is. Jól kombinálható kevés alapdarab, pár különlegesebbel.

Lányomnál ovi előtt beleestem abba a hibába, hogy bevásároltam, mert mindenki győzködött, hogy kevés lesz. Hát sírt a szívem az alig használt darabokért. Szintén nem anyagilag, mert adományba megy, amit kinő, csak na...

Most nincs sok cucca, de a felét így sem hordja, pedig kétszer nem adok rá mosás nélkül semmit.

Hord kb. 5 pólót, 5 hosszú pólót, 3 pulcsit (kabát alá neki sok), 1 farmert, 5 leggingst, 1 kabát.

2022. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!