Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki merjek menni Ausztriaba...

Ki merjek menni Ausztriaba nyelvtudas,penz es ismeros nelkul dolgozni? Ha pozotivan allok hozza ugye nem lesz baj? 23L

Figyelt kérdés

Nincs ertelme itthon maradnom

Nem erdekel ha sirni fogok minden nap az elejen mert bantanak vagy mert nehez a munka! Ki fogom birni. Szobalany munkarol van szo.

Ha kitarto leszek es pozitiv ugye nem lesz baj?

Penzem sincs, tehat penzem sem lenne fizetesig, ugy gondolom emiatt is kitartas lenne bennem!!

Ha lenne ertelme itthon lennem nem gondolkodnek ilyenen, de igy, hogy nincs valamit csinalnom kell..


2022. okt. 6. 23:09
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
1900eurot hogy keresne egy takarito?es egy konyvelo 2000? Ide jartok hazudgalni? :D egy felszolgalo keres eros nyelvtudassal minimum 1900at , nem egy takarito..
2022. okt. 7. 22:11
 32/43 anonim ***** válasza:
53%

Ki hazudik?

Valóban meg lehet keresni takarítóként 1900€ +szállás és kaja, tudod ott is feljebb mentek az árak így a fizetések is,nyilván ehez alapokon beszél is az illető németül.

Salzburgban pl mosogatóként heti 4 nap meló, ingyen szállás és kaja 2000€.

2022. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
90%

Futárként is meg lehet keresni 2000€, persze oda is kell alap német.



Te járod Ausztriát és tisztába vagy a dolgokkal?

2022. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Ez nem igy van, aki elhiszi ezt az hulye
2022. okt. 7. 22:25
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mit legyen akkor neked igazad.

Itthonról valóban nehéz elhinni ezeket a dolgokat.

Tanulj meg németül aztán fedezd fel Ausztriát.


Én sem hittem hogy normális munkaidőben, napi 9-10 órás munkával és napi hazajárós kamionos munkával lehet keresni 2600€,de el kell hogy szomorítsalak lehetséges és ugye 13 - 14 havi fizu is van.

Aki tud keményebben is dolgozni az többet is tud keresni.

2022. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Gute Nacht
2022. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te vagy a hülye. Ha nem hiszed el milyenek a fizetések maradj otthon a pcsádon.
2022. okt. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Te mennyire buta vagy kérdező.

Itt élek Vorarlbergben és én vagyok a junior könyvelő és ennyit keresnek az emberek te buta naiv szar.

Az exem jogasz vegzettseggel biztositasokkal foglalkozik es 2200 Eurot keres.

2022. okt. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Amugy tok jo hogy otthonrol majd egy 22 eves lany nulla kulfoldi tapasztalattal megmondja,hogy ki mennyit keres.

Annyira buta es naiv vagy,hogy 2 het utan pofara esel a 10.000 Forintoddal.

Eloszor erj egy kicsit mielott total lenullazod magadat aztan kuncsorogni kell penzert,hogy vissza tudj jonni Magyarorszagra.

2022. okt. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, hogy ezen az oldalon azért (szerencsére) vannak jópáran, akik tényleg veszik a fáradságot és megpróbálnak értelmes, hasznos tanácsokkal szolgálni. Erre a kérdező lehurrogja őket, hogy ez nem is így van, de hülyék vagytok, stb. Ilyenkor mindig elgondolkodok, hogy miért nem trollkodok inkább...
2022. okt. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!