Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki kiírja hogy mit...

Mindenki kiírja hogy mit gondolunk a mostani tanári fizetésről halljátok minek kell ugyanazt kiírni 100-szor ezt nem értem mi értelme van valamit 100-szor mikor el olvassátok amit mások már kiírtak? Ezt nem bátásból írtam.

Figyelt kérdés

Vagy 100 ilyen kérdéssel találom magam szemben.

Nem bántásból.



2022. okt. 9. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem hinném hogy így lenne. Én például még sosem írtam ki hasonlót.
2022. okt. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én megértelek nem mindenki ír ki ilyeneket de velem vagy a harmincadik ilyen kérdés jön velem szemben.
2022. okt. 9. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Biztos azért írják ki ilyen sokszor hogy mindenki megértse hogy keveset keresnek.
2022. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Az aktuális ellenzéki hisztiről mindig egy csomó párhuzamos kérdés születik. Ez egyfajta propaganda.
2022. okt. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyelem felhívás.


Minél több ember tud egy adott problémáról, annál jobb. Én is tudtam, hogy keveset keresnek a tanárok, de elég durván meglepődtem, hogy mennyire keveset, amikor konkrét számokat láttam hasonló megosztásokban.


Te is valószínűleg még tudsz új információhoz jutni, ami jobban ösztönöz, hogy kiáll értük vagy éppen van olyan ismerősöd, akire ez igaz.

2022. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5: Na most ezekben a megosztásokban gyakran hazudnak, vagy egy nem tipikus tanárt tesznek oda. Pl gyakornokkal manipulálnak és hasonlók.
2022. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6# Lehet, de nem rég volt HVG-n egy olyan cikk, hogy 40 órás tanarító nettó 200-at keres, míg a tanár szintén 40 órában 200 bruttót a Xantusban.


Ez azért is furcsa, mert én oda jártam és tudom, hogy mostanában elég magasra felmentek a tandíjak (ez egy fizetős suli) és félévente ezt 500 diák fizeti kb. Évente kb 100 millióról beszélünk.


Közben az állam fizeti a tanárok fizetését, a rezsit stb...-t ez 100%ban extra jövedelem az iskolának és így is csak 200 bruttó egy olyan történelem tanárnak a fizetése, akinek angolul kell tartani az órát.


Ez azért durva, főleg úgy hogy én most diákmunkában egyetem mellett kb 25 órában ennél sokkal többet keresek.

2022. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7: Na, ez például tipikus hazugság volt. Ezeket szopjátok be sorozatban a manipulációknak köszönhetően.


[link]

2022. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
MÁVnál vagyok, közlekedésmérnök és én is ilyen 220 nettót kapok, sajnos állami szféra olyan annyira rosszul fizet, hogy egy 8 osztályos beelőzte a fizunkat.
2022. okt. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!