Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A 30-as éveitek elején kinek...

A 30-as éveitek elején kinek hogy sikerült újrakezdenie az életét?

Figyelt kérdés

31 éves férfiként úgy érzem, hogy még sehova se jutottam az életben. Anyagi téren se, nők terén se, meg lakás, ház ügyileg se. Jelen pillanatban nem tudnék egyetlen ismerőst, barátot se mondani, akivel fel tudnám venni a kapcsolatot, mert egyszerűen megszűntek létezni körülöttem. Mostanában egyre gyakrabban érzem azt, hogy valami radikálisabbat kellene lépnem, ki kellene törnöm innen erről a kis dél-alföldi településről, és magáról erről a környékről, mert olyan elkeserítő ez a depressziós, kilátástalan vidéki rész, hogy itt egyszerűen nem lehet tervezni úgy érzem.

Akik hasonló cipőben jártak ilyen korban, vagy bármikor, hogyan sikerült elérniük azt, hogy lépjenek egy nagyot előre a jövőbe?



2022. okt. 9. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Menj a fővárosba

Ott aztán nincs unalom :)

2022. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
28 éves vagyok és külföldre költöztem. Életem legjobb döntése volt.
2022. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Én húszas, harmincas és negyvenes éveimben is újra kezdtem, igaz nőkènt

A te helyzetedben külföldre mennék. Életem legtanulságosabb és leghasznosabb időszaka volt és nem a pénz miatt.

2022. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Elkezdtem rendesen inni. Nem oldotta meg a problémáimat, de legalább nem zavartak tovább.
2022. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is külföldre mentem 30 évesen. 3 évet töltöttem kint, és bár végül hazajöttem, életem legmeghatározóbb időszaka volt, rengeteget fejlődtem jellemben, hozzáállásban. Legszívesebben receptre írnám fel mindenkinek. Nem azért, mert ott minden szuper (nem az), hanem mert egy vadidegen környezetben megtalálni a helyed semmihez sem fogható tapasztalat.
2022. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Mit aggódsz.örülj neki ha egészséges vagy és a csaladod is az.
2022. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

30 vagyok, hasonló hajóban evezek parttalan'. Annyi, hogy nekem van megtakarításom (külföldi munka miatt), de se életkedvem, se vágyaim, se barátaim semmi.


Szívesen beszélgetnék veled!

2022. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

"ki kellene törnöm innen erről a kis dél-alföldi településről, és magáról erről a környékről"


Ezen nem most kellene gondolkodni, hanem 10 évvel ezelőtt kellett volna. De nem is gondolkodni, hanem meglépni...

2022. okt. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!