Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Akiknek az élete volt a...

Akiknek az élete volt a rajzolás, de abbahagyták nagyon hosszú időre, sikerült újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, én egész kicsi gyerekkoromtól konkrétan állandóan rajzoltam, magamat fejlesztettem, úgy néztem a világot, hogy hogyan lehetne lerajzolni, még a beszélgető partnereim arcán is az árnyékokat néztem, egyfajta önterápia volt ez, kirajzoltam a lelkemet. Aztán jelentkeztem egy grafikus okj-re, amit félbehagytam, soha többet egy vonalat nem húztam azóta. Eltelt lassan 12 év, mostanában kezd ébredezni egy vágy bennem, hogy ceruzát fogjak, de félek nekikezdeni, és nem is vagyok biztos magamban. Van olyan akinek ismerős a helyzet, vagy akár más művészeti ággal? Írnátok erről?

2021. márc. 14. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne bonyolítsd túl, csak fogj egy ceruzát meg egy lapot és vágj bele. Viszont fontos, hogy ne legyenek nagy elvárásaid magad felé.
2021. márc. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek az előzővel
2021. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

En is mar 4-5 evesen folyamatosan rajzoltam ugy 14 eves koromig. Sajnos elvesztettem a motivaciot, volt egy tores az eletemben es abbahagytam. Aztan vegul 18 evesen festettem es szennel rajzoltam, majd meg egyszer 20 evesen festettem. Azota eltelt 15 ev, es szeretnem ujrakezdeni en is.


Kerdezo, hajra, csak elkezdened kell :)

2021. márc. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy technikailag nem fejlődtél, sőt berozsdásodtál, de a lelked sokkal szebb, fejlettebb lett. Már sokkal inkább lenne művészi amit alkotsz, mint annó.
2021. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!