Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 11 óra alvás után érzem magam...

11 óra alvás után érzem magam jól, miért ilyen sok az alvásigényem?

Figyelt kérdés

8-9óra alvással nem bírok létezni. Nem tudok gondolkodni, nem tudok megszolalni csak nezek magam ele es azt varom hogy mikor aludhatok vegre.

23/L


2022. okt. 16. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
én 20F vagyok, de ugyanez. este 10-kor lefekszem, felébredek reggel 8kor, de vissza tudok aludni 2-3 órára simán. Ha visszaalszom akkor tényleg 2 óra múlva kipattanok az ágyból. Ilyen a bioritmusom, ehhez vagyok szokva, ennyi kell nekem.
2022. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Vitamin hiány esetleg, vagy fokozatosan csökkentsd az alvás időt.
2022. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem arról van szó inkább, hogy későn fekvő típus vagy?

Ha későn fekszem, és későn kelhetek, akkor kipihenten ébredek. Éjfél után, akár (éjjel 1-2 is) fekszem és 10 után kelek, az teljesen jó. Ha este 9-10-kor fekszem, de reggel 6-kor kelek, akkor nem bírok létezni.

2022. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Ismerősömnél volt ilyen, és pajzsmirigy-probléma derült ki később.
2022. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Fura nekem 6 ora is eleg, tobbre altalaba idom sincs. Valszeg nincs energiad gondolom nem sportolsz meg elsz egeszsegesen. Havi majdnem 1 hettel tobbet alszol mint en 😅 sok elpocsekolt ido
2022. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!