Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig alszanak délután a...

Meddig alszanak délután a gyerekek?

Figyelt kérdés
Ebyém 2,5 éves, még szokott qludni délután 1-1,5 órát, ha nem aludna, nyűgös lenne. Meddig fog még aludni? Persze nem zavar, csak kérdezem.

2022. aug. 1. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon változó. Az én gyerekem kb. két és fél évesen hagyta abba a délutáni alvást. Aztán az oviban mindig aludt és pár napja otthon is visszaszokott rá pedig már 5 éves.
2022. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
6 éves koruk előtt hagyta el mindhárom nem sokkal.
2022. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még a 6 évesemnek is vannak olyan napjai, amikor szerintem elaludna délután, ha ragaszkodnék hozzá hogy aludjon. Tavasszal még aludt, akkor álltunk le vele, mert szeptembertől suli. Persze az oviban muszáj volt, de ott sem mindig aludt, csak feküdt.
2022. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Óviba is sok gyerek alszik.

Lányom már 2 évesen nem alud délután se itthon, se az óviba.

Minden gyerek más.

2022. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Uh az en 2,5 evesem 3 orakat alszik,megorul ha elobb keltem.visit. a nagylanyom 5 eves koraig aludt. Szukseg van ra az agyi fejlodeshez,ejszakai alvassal nem potolhato.
2022. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!