Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csomó felnőtt miért beszél...

Csomó felnőtt miért beszél lekicsinyítően, lealázóan gyerekekről az ő jelenlétükben?

Figyelt kérdés
Csomószor észrevettem magamon is, meg másokon is, hogy a gyerek, kisgyerek az egy használati tárgy és azt beszélnek róla a jelenlétében amit akarnak. úgy figurázzák ki ahogy akarják. nekem is, egyszer két napja nem borotválkzotam már 19 évesen, és rokonsághoz mentünk látogatóba, ahol nekiállt az egyik rokon húzkodni a bajszom és mondani, hogy némán' serken a bajsza. Közbn meg 12-13 éves koromban kezdett nőni, de mind1. Marhára rosszul éreztem magam, rosszul esett, hogy így bántak velem.
2022. okt. 17. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fejeld le őket
2022. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Mert gyökerek. Anno én is tapasztaltam, úgy beszéltek rólam, mintha ott se lennék és ha valamit kérdeztek rólam és válaszoltam, mintha meg se hallanák, néztek anyámra hogy válaszoljon.
2022. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!