Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb, legféle...

Mi volt a legrosszabb, legfélelmetesebb álmod?

Figyelt kérdés
2022. okt. 21. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát így a legfélelmetesebb talán az volt amikor a nevelőapukámat aki már meghalt láttam itt nálam.

Vagyis azt álmodtam,hogy anyu kijött hozzám Ausztriába meglátogatni és a nevelőapukám is ott volt. De ő csak meredt ránk a távolból megdermedve, iijesztően.

2022. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Az, hogy nem kapok levegőt. Annál rosszabb nincs. Már csak azért is, mert veszélyes is lehet.
2022. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Huh igen..olyan velem is volt.

Azt hittem meghalok.

Konkrétan még akkor is fulladtam mikor felébredtem. Másodpercekig nem kaptam levegőt.

Olvastam interneten,hogy ez alvási ap oé és tényleg veszélyes.

2022. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A konkrét rémálmoknál (meg akarnak ölni; becsapódik a Földbe egy meteorit és minden elpusztul; stb.) már csak az alvásparalízis az ijesztőbb. Fekszem az ágyban, tudom, hogy valami nem stimmel, minden nagyon furcsa körülöttem, de nem tudok felébredni (abban sem vagyok biztos, hogy alszom-e, vagy félálomban vagyok). Igazából az a legijesztőbb ebben, hogy nem vagyok ura a saját tudatomnak, nem tudom, hogy mi történik velem, csak azt érzékelem, hogy valami rettenetes paranormális állapotban vagyok és nem tudok ebből az állapotból szabadulni. Volt, hogy nem mertem elaludni, mert féltem, hogy újra előjön ez az állapot. Szerencsére már hosszú évek óta nem fordult elő. (Ez így leírva nem tűnik túl rémisztőnek, de aki már élt át ilyet, az tudja, miről beszélek.)
2022. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem emlékszem konkrétan az álomra de arra igen, hogy álmomban sikítok. Aztán kiderült, hogy a valóságban is sikítottam úgy, hogy közben felugrottam az ágyból. Sem előtte, sem utána nem beszéltem, kiabáltam vagy csináltam ilyesmit soha álmomban. Párom mellettem aludt, azt mondta megfagyott a vér az ereiben, mert szó szerint olyan volt, mint egy igazi velőtrázó halálsikoly.

Én (nő létemre) hatalmas horrorfilm rajongó vagyok, erős idézettel és gyomorral. Tényleg nem könnyű rám a frászt hozni, szóval tényleg valami eszement brutális álomnak kellett, hogy legyen, bármi is volt az.

2022. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már maga az álmodás probléma nekem. Ritkán álmodok, de ha igen, akkor rövid időn belül valami rossz történik velem.
2022. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!