Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyannal van értelme próbálkoz...

Olyannal van értelme próbálkozni beszélgetni aki kedves velem, de magától sose szólna hozzám és másokkal láthatóan szívesebben beszélget?

Figyelt kérdés
Egy munkatárs, kedves, normális, de máshogy áll hozzám mint a többi emberhez. Velük jóval többet beszél és magától is hozzájuk szól, hozzám nem csak köszön és ennyi. De őket jóval régebb óta is ismeri, engem csak 2 hónapja
2022. okt. 25. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Munkahelyen amúgy sincs barátság.
2022. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nincsen. Ha szeretne veled beszélni, megtenné.
2022. okt. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kólauborkával ***** válasza:
41%

Munkahelyen nincs barátság?! Oda se mennék dolgozni…

Csak olyan emberekkel dolgozom, akik egy idö után kiérdemelheti a barátság jelzöt, ha ez nincs meg, akkor keressen más helyet (vagy én fogok)….

Viszont sajnos, ha láthatóan veled nem tud, nem akar annyira társalogni, akkor az semmiképp nem jó jel, a fene tudja, neked kéne látnod, hogy mégis miért olyan amilyen.

2022. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs értelme. Ha érdekelnéd legalább mint embert,akkor már veled is beszélgetne.
2022. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!