Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme ennél a lánynál...

Van értelme ennél a lánynál próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit reggelente szoktam látni a buszmegállóban, és ugyanazzal a busszal megyünk. Néha szokott tanulni (kémiát talán), illetve feltételezem, hogy melyik gimnáziumban tanul. Szeretném megismerni, viszont állandóan zenét hallgat, szóval be van dugva a füle. Még sosem beszéltünk, viszont tetszik nekem és szeretném megismerni. Érdemes egyáltalán így kezdeményeznem egy beszélgetést, vagy azért hallgat mindig zenét, hogy elkerülje az ilyen helyzeteket? Illetve van bármilyen tippetek, hogyan lenne érdemes nyitnom?
2018. jan. 13. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem azért hallgat zenét, hogy ne kelljen beszélgetnie, hanem mert szereti a zenét. Bármilyen semleges témában megszólíthatod: a tömeg, az időjárás, aztán megkérdezheted, hogy hova jár, milyen a suli, ebből már kialakul egy beszélgetés.
2018. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak unalmában hallgat zenét. Ha megszólítod, kiveszi a fülest és indulhat a beszélgetés ;-)
2018. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Olyan embert ne zavarj, aki utazás közben tevékenységet folytat, pl. tanul, olvas, zenét hallgat. Azért csinálja, mert arra akar koncentrálni és nem szeretné, ha valaki megzavarná.

Ha gondolod, próbálkozz akkor, ha nem csinál semmit.

2018. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Ha nekem tetszene egy fiú, és ugyanazzal a busszal járnánk, akkor nem dugnám be a fülem, viszont némi szemezéssel, mosolygással a udtára adnám, hogy örülnék, ha megszólítana. Mivel a te kiszemelted mindezt nem teszi...
2018. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
#4: A Legtöbb lány nem udvarolgat, így simán tetszhet neki valaki attól,hogy be van dugva a füle vagy nem bámulja....
2018. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Óh, igen, azt kifelejtettem, hogy ő nem nagyon szokott rám nézni, abszolút semleges lehetek neki.
2018. jan. 13. 17:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát hármasnak igaza van...én sokszor nem a zene miatt dugom be a fülem, hanem mert ki akarom zárni a külvilágot.

Viszont egy kérdést megér a dolog, mivel ha nem lépsz utána ezen fogsz agyalni. Másrészt ő sem hal bele, ha egyszer le kell venni a fülest.

2018. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Füles = nem akarja hogy megzavarják..


Magamból indultam ki :D


De próbáld meg, hátha... ;)

2018. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Agyhúgykövet kapok, mikor látványosan nem akarok beszélgetni (be van dugva a fülem, olvasok, alszok! stb.) és valaki mégis odajön nyomni a hülyeségét, mert "hátha igazából ezt szeretné..."

Persze, magamból indultam ki, de szerintem várd meg, míg nem csinál semmit.

2018. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha teljesen semlegesen néz rád, felesleges próbálkoznod.
2018. jan. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!