Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik még egy ilyen szerencs...

Létezik még egy ilyen szerencsétlen ember, mint én?

Figyelt kérdés
Munkát nem sikerül találnom. Mindenki volt osztálytársam szinte házasságban él, és gyerekeik vannak, csak én nem. Nem is lenne ez olyan nagy gond, ha nem a 30-at közelíteném, de így ezek nagy problémák.
máj. 23. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Milyen végzettséged van? Melyik régióban élsz? Hol/hogyan ismerkedsz?
máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Figyelj, ismerkedj, haverkodj, képezd magad és találd meg az álommelót, ezt kívánom neked. 🙂 Egyébként javaslom, hogy költözz Budapestre, ott nagyobb esélyed van munkát találni és relatíve több esélyed van ismerkedni, mert sokkal több közösségi program és ember van ott. Sok szerencsét kívánok!
máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Nahát, kérdező, visszajöttél? Most már állásod sincs?
máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Jelen. !
máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

A munkakerresési probléma nagyobb baj: most eléggé nehéz munkát keresni/találni, hiába is van sok betöltetlen állás, stb.

A házasság nélküliség totál nem gond azt nézve, hogy a magyarok jeleskednek a legrosszabb válási mutatókkal: nem sokat vesztesz ezzel.

máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

#5 kapásból 3 céget tudok a 4km-es körzetemben, ahol állandóan van felvétel, pedig az isten háta mögött élek.

Hagyjuk már ezt a “nehéz munkát találni” dumát. Az a rohadt nagy igazság, h az emberek válogatósak és sokan inkább munkanélküliek, mint hogy megerőltessék magukat.

máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy nincs gyereked, mert onnantól nem csak magadat kell eltartani.

A legtöbb ember csak szerepet játszik, a külvilág felé él, ne dőlj be nekik!

máj. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Látom, a lényeg, vagyis az okok, nem is érdekelnek.
máj. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

30 éves vagyok és szűz önerőből.

Nem akarok se férjét se családod és még is nagyon boldog vagyok.

Örök szűz akarok lenni még egy csókot se akarok senkitől se mert még nem is csokoloztam.

Kövezd a példákat mert én így nagyon boldog vagyok.Legyél te is az.

máj. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!