Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a természetrom...

Mit lehet tenni a természetromboló quadosok, motorosok és terepjárósok ellen? Teljesen szétbarmolják az erdőt! Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Bejönnek a természetvédelmi területre ahova nem szabad nekik! Erdő, natura terület, nemzetipark. Az erdei utakat teljesen tönkreteszik, szándékosan kikaparják, már járhatatlan minden. A zaj is irritáló, bőgetik a motort, zavarják a kirándulókat is akik kikapcsolódni vágynának. Szegény erdei állatokat is teljesen elűzték mostanra az életterükről! Hatalmas füstöt is hagynak, ami bentragad a fák között, hosszú időre! Ráadásul múltkor majdnem elcsaptak egy kisgyerekes anyukát! És gátlástalanúl száguldott tovább, gondolom jót is röhögött magában hogy mekkora móka ez.

Mit lehetne tenni ellenük? Nyíltan tilosban járnak, és teljesen lelakták a környéket! Másokat is zavar, előbb utóbb tettlegességig fog fajulni a helyzet. Nincs ennek valami más megoldása esetleg?



2022. nov. 2. 14:52
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
17%
Vagy tán utánfutoval vigyem neked az erdőig crosst??
2022. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

#30,31: A kérdésed az volt, hol crossmotorozzál: "Akkor hol motorozanak ??? Mivel a cross motrokat nem lehet forgalomba hozni..." Legalább ne tagadd le, amit írtál. Erre a kérdésre az a válasz, hogy ott, ahol erre kialakított lehetőség van. Fingom sincs, hogy felétek kell-e fizetni a pályákért. Feltételeztem, hogy igen, ha már valaki kialakított és üzemeltet egy pályát. De ha ingyen van, akkor pláne nem kell kifogást keresni?

És igen, vidd utánfutóval, de ne az erdőig, hanem a fent említett pályáig.

Mi ebben ennyire bonyolult? Használd ott, ahol használhatod. Közúton, földúton, magánterületen nem teheted, ergo fogod és elviszed oda, ahol lehet, ez a crosspálya.

2022. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
52%
Tudom ezeket. De volt egy kérdésem hogy ha netán megyek a cross pályára és ha meg álítana a rendőr akkor belém kötne? Neked van crossod? Ha van kedved akkor jöhetsz velem crossozni itt sokan qwadoznak is lány vagyok. Meg persze ha közel laksz. Ha szeretnéd meg irom privátba hol lakok. Én itt az udon is használom még a dohány boltnál is megálok. Baeton 125ccm kék. Jász motor nyiregyházán vettem
2022. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
30%
Barton 125ccm kék cross el írtam bocsi.
2022. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Ja van rajta egy gomb az üllés alatt fel meg le lehet kapcsolni de még nem tudom mire való az a gomb még csak 1 hete van meg nem tudod mi lehet az a gomb? Át küldeném hogy meg nézd de nem tudom itt átküldeni
2022. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
#33: Tényleg nem értem mi olyan bonyolult. Használhatod közúton? Nem. Szóval ha közúton mész vele bárhová, megbüntethetnek? Igen.
2022. nov. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!