Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kell félni attól, hogy az...

Kell félni attól, hogy az olyan nőgyűlölők, mint sok incel, akik a nőket hibáztatják, hogy 25+35 évesen soha nem volt még nőjük erőszakot követnek el?

Figyelt kérdés

2022. nov. 9. 06:26
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/129 anonim ***** válasza:
70%

90, látszik, hogy nem érted a lényeget.

nem az kell, hogy megértsék mit élvezek benne vagy hogy velem cisnálják. Isten őrizz, ahányszor DnDztem lányokkal, mindig tök unalmas lett:D Meg az egy másik énem ott, azt nem is feltétlen akarom, hog ylássa.

A lényeg az, hogy azt látja, szenvdéllyel űzök valamit. Ez az ami bejön nekik. Az tökmindegy, hogy mi.

A kocsmázás - csakúgy mint a filmnézés - nem hobbi.

2022. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/129 anonim ***** válasza:
59%

91! Értem, amit mondani akarsz, azt kérdőjelezem meg, hogy nem-e te nézel valamit csúnyán félre velük kapcsolatban. Mert mint mondtam eltűrik az ilyesmit, mint amolyan "pasibetegséget" de nem szeretik. Erre mondom, hogy ugyanolyan értelmetlen időpocsékolásnak tartják, mint a kocsmázást.

Az más kérdés, hogy neked mit mondanak róla...

2022. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/129 anonim ***** válasza:
38%

92


Önmagában szerintem sem amiatt van érte a csaj.


Lehet infós és jó programozásban stb. Valami amiben tényleg jó.

2022. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/129 anonim ***** válasza:
80%
A lehetőség mindig ot van, hogy tévedek. Dee egyébként kaptam már meg lánytól, hogy "tök jó, hogy ezt te így csinálod, jó, hogy van amiben így el tudsz merülni". Szóval legalább 2 lánynak ez szimpatikus dolog:D
2022. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/129 anonim ***** válasza:
67%
Jah, persze, hog ynem emiatt. ne beszéljünk már hülyeségeket, az önmagában nem egy csajozási potenciál, hogy van hobbid és értesz valamihez:D De egy jó alap. Egy szürő, amin rengeteg pasi elhasal, mert ott elakad, hogy "hát hobbim a zenehallgatás, sorozatnézés.. haverokkal sörözés... ilyesmi":D Azaz kb semmi.
2022. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/129 anonim ***** válasza:
100%
94! Csak tudod más a női barát meg a barátnő! NAGYON! A barátnőt igenis zavarja, ha a hobbid fontosabb neki, mint ő. Vagy neked akkor még nem volt kapcsolatod?
2022. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/129 anonim ***** válasza:
100%

"Egy szürő, amin rengeteg pasi elhasal, mert ott elakad, hogy "hát hobbim a zenehallgatás, sorozatnézés.. haverokkal sörözés... ilyesmi":D Azaz kb semmi."


Ahhoz képest borzasztóan sok ilyen férfinek van kapcsolata, sőt általában nekik könnyebb. point mert ezt értik a nők, ugyanis ez a "sablon pasi", ha ettől különbözöl, akkor furcsa vagy.

2022. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/129 anonim ***** válasza:
87%

96, ki beszélt arról, hogy fontosabb mint a barátnő? A párkapcsolatomban én pontosan annyira fontos vagyok, mint a párom. Ha alávetem a személyemet a másiknak, akkor pont azt törlöm el, amiért ő külön személyiségnek tekintett engem.

Nem ismerős? Valmai aktív hobbit űző pasi összejön eg ynővel. Akár a nő nyomására, akár a férfi szubmisszív jelleme miatt a pasi elhanyagolja a hobibját és az ebből fakadó életstílust. Aztán a nő szakít vele, mert "megváltoztál, már nem olyan vag,y mint akibe beleszerettem":D

Etőtl függetlenül nincs arról szó, hogy a hobbi fontosabb lenne. Nincs döntési helyzet, nem kell dönteni egyik vagy másik között. Ha valaki vagy valami egy héten 168 órát követel magának, az toxikus, akár barátnő, akár hobbi.

2022. nov. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/129 anonim ***** válasza:
70%
97, az emberek különbözőek, ilyen is van, olyan is. Általános törvény persze nincs ebben. De szerintem jobb valamivel feltölteni az életet, mint "elütni az időt a végéig".
2022. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/129 anonim ***** válasza:
29%

"és az űrkutatásban vagyok magabiztos:D"



En meg nokutatasban. Ugyanannyit voltam noben, mint te az urben :)



38F incel

2022. nov. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!