Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kell félni attól, hogy az...

Kell félni attól, hogy az olyan nőgyűlölők, mint sok incel, akik a nőket hibáztatják, hogy 25+35 évesen soha nem volt még nőjük erőszakot követnek el?

Figyelt kérdés

2022. nov. 9. 06:26
 71/129 anonim ***** válasza:
100%
70! Az ki?
2022. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/129 anonim ***** válasza:
36%

69! Mondjuk első lépésnek nem kéne gyűlölködni az incelek ellen, vagy el kéne ismerni, hogy egyáltalán a probléma valós, meg kutatni kellene és nem a szőnyeg alá söpörni.

Például gyakran belefutok abba, hogy "én nem ismerek senkit, aki incel volna" ja mert 100 éve senki se merte felvállalni, hogy pl. homoszexuális így akkor senki nem ismert ilyen embert. Most szégyen incelnek lenni, persze, hogy nem vállalja senki lásd. a korábbi példákat, amiket írtam, ők nem incelek és punktum! Pedig valójában azok.

Személyes tapasztalatom, hogy kb. a férfiak 20%-a ma incel Magyarországon (én definícióm szerint incel az, aki legalább egy éve keres és szeretne párkapcsolatot/vagy szexuális kapcsolatot de nem sikerül neki egyik sem) a 30 év alatti fiatalok körében nagyobb is lehet az arány. Csak ma többségük úgy hívja magát, hogy "egyedülálló" meg "visszahúzódó" stb.

2022. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/129 anonim ***** válasza:
84%

Ha visszanézel egy hónapot, minden fórumot megszórt ilyesfajta "kérdésekkel".

De tényleg bármilyen témáról képes volt erre kanyarodni: több fórumon is írt kérdést minden nap, de néha egy fórumon többet is.

Amikor pár hónapja elkezdte, akkor sokan próbáltak neki segíteni, de ő minden válaszra megírta, hogy az miért rossz, és soha egyiket se fogadta meg.

Ő vetette fel először azt, hogy a nőket törvénnyel kéne arra kötelezni, hogy közösködjenek az incelekkel.

A kérdéseit meg persze sorra kellett átrakni ide, mert mondjuk a tudományon kérdezte, hogy áll formája kizárja-e azt, hogy az emberrel szóba álljanak a nők, meg hasonló okos kérdések.

Amikor már többen, nagyon nyomatékosan megírták neki, hogy ebből elég, akkor egy kicsit visszafogta magát... de lehet, hogy azóta visszajött, csak nem mer ennyire gyakran írni.

2022. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/129 anonim ***** válasza:
70%

72

A nőknek nem volt szavazati joguk, de aktivistákkal és felszólalásokkal elérték, hogy legyen.

2 dolog kellett hozzá:

-Konkrétan megcélzott szervezet (az állam) aki tud intézkedni az ügyükben

-Konkrét követelés amit a célszervezet végre tud hajtani


Inceleknek is kellene ilyesmi. Mert én itt azt látom, hogy panaszkodás megy, de kb ennyiben ki is merült. Mit kellene és kinek tenni?

Sajnos az, hogy a világ legyen megértőbb, az nem épp konkrét követelés. Ha megnézed, egyes médiumok keményen dolgoznak az emberek érzékenyítésén különböző csoportokért (pl Netflix). Ez ugyan smemi konkrétumot nem ígér, de vagy ez, vagy a tövény felé egy követelés.

De valami legyen, mert azzal, hogy itt panaszkodtok, semmi sem lesz jobb.


Én geek vagyok. 10-15 éve az én fajtámat még lenézték, élettelennek tituláltak. Mostanra pedig szubkultúránk van amire építeni lehet, fel lehet vállalni, sőt, igazából kicsit még menő is. Valójában még csajozási szempontból sem rossz geeknek lenni, mert igazából a csajnak mindegy miben vagy magabiztos. Én a Dungeons and Dragonsben, a szerepjátékokban úgy általában, és az űrkutatásban vagyok magabiztos:D Csupa csajozós téma, mi?:D Mindenesetre a lányoknak tetszik, hogy értek valamihez, szenvedéllyel űzök valmait, annak ellenére, hogy lövésük sincs miről beszélek:D

2022. nov. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/129 A kérdező kommentje:

Nem olvastam el a későbbi válaszokat, de jobban örülnék, ha ezt a vitát privátban folytatnátok, mert teljesen kioffoljátok a kérdésemet.


Kösz.

2022. nov. 14. 10:40
 76/129 anonim ***** válasza:
23%

74


A társadalom teljeskörű megreformálása nélkül ez nem megy.

Liberális-materialista társadalomban minden embert arra kondicionálnak, hogy mindenből a legjobbat akarja, másképp érezze szharul magát ha nem megy neki, legyenek komplexusai. Persze hivatalosan nem erről szól a dolog, de ezt eredményezi.

Na most az emberből is egy termék lett, dehumanizálták, megfosztották emberi méltóságától. Tehát egy sikeres, tökéletes állkapcsú férfinak sem túl hízelgő az, hogy sikeres mert nem emberi mivolta miatt az, hanem bizonyos csontszerkezeti szögek miatt. Tehát őt magát sem az emberi lénye miatt szeretik. Csak sokan már nem látják át ezt, mert a csordát követve azt gondolják, hogy mindenki ezt teszi akkor ennek JÓNAK kell lennie.

A párkapcsolati piac kifejezés nagyon találó. Piac lett belőle, az emberi lények meg termékek.

Az incelek pedig ennek áldozatai. A dehumanizálásnak.


Elsősorban azon kellene változtatni, hogy az ember ne termék legyen! Hanem ember!

2022. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/129 anonim ***** válasza:
70%

Öhm... valaki az állkapcsa miatt sikeres?:D Egyedül Sámsonról hallottam ilyesmit, de ő is egy szamár állkapcsával ért el sikereket, nem a sajátjával:D


De még mindig nem írtad le mit kellene tenni.


Kérdező!

Ugyan közvetlenül a kérdésre ezek így nem válaszok, de mégis, elég jól belátást engednek az incelek világába, szerintem ha fel akarod mérni mennyi veszélyük van, érdemes elolvasnod az írásaikat.

2022. nov. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/129 anonim ***** válasza:
26%

77


Figyelj, hiába csűröd, a szépséget több csont determinál, köztük talán a legfontosabb az állkapocs, de persze más csontok is, mit arccsont, orrcsont, szemöldökcsont, koponyaforma stb stb.

2022. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/129 anonim ***** válasza:
70%

78, hát errefelé a sikert tettekben mérik, de ok. Ez a hozzáállás megmagyarázza, hogy miért nem tudsz egyetlen intézkedést sem írni ami segítene a helyzeteteken.

Elsimerem, hogy az emberek elég felszínesek tudnak lenni, de eddig a te hozzáállásod tűnik a legfelszínesebbnek amivel csak találkoztam az elmúlt 28 évben.

2022. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/129 anonim ***** válasza:
15%

79


Mi felszínes ebben? Az, hogy leírom amit látok, ami nagy eséllyel pontos.

2022. nov. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!