Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kell félni attól, hogy az...

Kell félni attól, hogy az olyan nőgyűlölők, mint sok incel, akik a nőket hibáztatják, hogy 25+35 évesen soha nem volt még nőjük erőszakot követnek el?

Figyelt kérdés

2022. nov. 9. 06:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/129 anonim ***** válasza:
78%
óóó a meg nem értett zseni... Csak hát az a gond, ha senki nem érti meg a zsenit, akkor annyira mégsem lehet zseni, hisz képtelen megértetni dolgokat másokkal.
2022. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/129 anonim ***** válasza:
0%

41


A zseniket nyilván kevesen értik meg :D

Azt gondoltad mindenki érti őket?

Ejnye-bejnye.

2022. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/129 anonim ***** válasza:
100%

Nope, de a többség érti őket.


Amúgy szép betekintést adtál a viláágodba így a válaszok alatt. Leginkább Gileadra hasonlít az amit leírtál, bár tartok attól, hogy ott sem abban a pozícióban lennél ahol jól éreznéd magad.


Szánlak a nyomorod miatt, de sajnálni nem tudlak, mert tárgyként tekintesz a nőkre, és az ilyen embereket a magam részéről nem engedném nők közelébe, mert veszélyt jelent rájuk. Megértem, hogy nem te akarátl ebbe a helyzetbe kerülni, de hogy mit kezdesz vele, az már a te döntésed volt, és bizony nagyon visszatetsző amit kezdtél vele.

És az a nagy büdös helyzet, ahogy amíg ilyen maradsz, nem is fogsz tudni kitörni ebből. Elhiszem, hogy szerinted képtelenség változtatni rajta, de tisztában vagyok vele, hogy ez nem igaz.

2022. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/129 A kérdező kommentje:
Jesszus mennyi válasz jött. Totálisan elfelejtettem, hogy ide kiírtam egy kérdést.
2022. nov. 10. 20:27
 45/129 anonim ***** válasza:
78%

"elsősorban a külseje miatt vannak valakivel" - őőőő nem


Ja, mert a "olvass önfejlesztő könyveket" aztán nagy tanács és biztos meg is fogandád.

A pszichoterápia mondjuk jó ötlet lenne, mert ez, hogy ennyire tárgyként tekintesz másokra, ez nagoyn beteg. Nem, a legtöbb ember nemtekint másokra tárgyként.


És sajnálom, ha arra vágysz, hogy halmozzalak el tanácsokkal, de nem foglak. 10 éve nézem itt GYK-n az incelek vergődését, a legtöbb fejlődés annyi volt egy sráctól, hogy végül sikerült összejönnie egy nővel akiről azt mondta, hogy majd a tenyerén hordozza, de ehelyett féltékenykedett, bezárta a lakásba, követte az utcán, végül megverte. A csaj persze kért ellene távoltartásit és meglepő módon megszakította vele minden kapcsolatot. Szomorú. De ez a srác legalább utólag be tudta látni mekkora fsz volt és hogy ő volt a hibás. Persze ez nem garancia arra, hogy újra elkvöesse ugyanezen hibákat.

De nem feladatom téged tanácsokkal elhalmozni amikről aztán jól elmonhdatod, hgoy nem működnek. Épp eléggé kifejtetted, hogy a világnak kéne változnia, nem neked, és az amúgy is lehetetlen. Mit győzködjelek akkor, hm? Miért kellene küzdneem azér,t hogy neked jobb legyen, ha te nem akarod? Ez a fajta hozzáállás egy pszichoterápiát is kiherél, nemhogy egy GYK komment hatékony lehetne:D


Ha ennyire ragaszkodsz a vergődéshez, tedd. De másnak ne árts!


Majd ha egyszer a vágy, hogy jobb legyen nagyobb lesz, mint az elvárás a világ felé, hogy úgy változzon ahogy te kívánnád, akkor majd el tudsz indulni az úton. Amíg viszont nem vágysz ennyire arra, hogy jobb legyen a helyzeted, addig ott fogsz toporogni a startvonalon.

2022. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/129 anonim ***** válasza:
100%
45! Hogy a fenében nézheted az incelek vergődését 10 éve, ha egyszer az első incel kérdést 2018-ban írták ki? 🤔🤣
2022. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/129 anonim ***** válasza:
100%

46


Minden nőnél sikertelen, vagy csak simán lúzer személy számára incel :D


Így visszamehet évtizedekkel.

2022. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/129 anonim ***** válasza:
81%

46, jahajj, de aranyos vagy, azt hiszed, hogy ez csak 2018 óta tart?:D Attól még, hogy akkor lett közismert neve és kb divatként terjedt el, itt az oldalon már 2010-ben is volt egy halom olyan ember aki azt hangoztatta, hogy az alfák elviszik a nőket, a bétáknak nem jut senki, a nők csak a pénzre és a kockás hasra mennek, nomeg csak a bunkó pasikat szeretik, a kedveseket le se szarják vagy max kihasználják stb...

Akkoriban ez főleg a Szexualitás kategóriában volt, ami ha az emlékeim nem csalnak, akkoriban mé a Párkapcsolatok kategória egy alkategóriája volt, nem volt még ennyire tagolt, mint most.

Szóval elhiszem, hogy a jelenségnek csak 2018 óta van neve, de maga a jelenség nem akkor alakult ki.

De jó is hogy mondtad, visszakerestem és megtaláltam még egy levelet egy sráctól aki annyira nem hitte el, hgoy egy csaj hajlandó összejönni vele, hogy féltékenykedni kezdett és mg is verte. MOst rá is írtam, hogy mizu, a levél elment, szóval elvileg még aktív a felhasnzálója. Kíváncsi leszek.

2022. nov. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/129 anonim ***** válasza:
100%
48! Csak én tudod folyton azt olvasom, hogy az incelség valami kordivat, mai majd elmúlik, ezek szerint nem. Mondjuk ha itt tartunk én már a 2000-es évek elején belefutottam az Index.hu fórumain abba, amit incelségnek neveznek. Szóval a jelenség sokkal régebbi annál, amit itt mondanak páran, hogy majd elmúlik, mert most divat.
2022. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/129 anonim ***** válasza:
78%

49, ok, én annyit állítottam, hogy már 10 éve is itt viaskodtam velük az oldalon. Az, hogy más a 2000es években hol látta, amikor nkeünk még internetünk se nagoyn volt otthon, azt másra bízom:D hadd ne kelljen már Globális Abszolút Igazságokat tárolnom a fejemben:D


De lássuk be, az, hogy sztereotíp módon cimkézgetik az embereket (chad, stacey, alfa, béta.. ma valami goofy hofyról is hallottam vag ymi..:D) az pont nem a megértés felé halad. És amíg nincs megértés, megoldás sem lesz.

2022. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!